Kolekce Zimmermann byla inspirována věštbami, pověrami a kouzly

Kolekce Zimmermann byla inspirována věštbami, pověrami a kouzly

Nicky Zimmermann předvedla na newyorském týdnu módy pozitivní kolekci. Světlé odstíny barev, důraz na ženskost i hravé nášivky - to vše bylo možné shlédnout.

Když se na mole objevila první modelka, hned bylo divákům jasné, v jakém duchu se bude kolekce ubírat. Podzimní a zimní show byla inspirována šťastnými kouzly, věštbami a pověrami. Veškeré tyto aspekty Nicky Zimmermann zahrnula pomocí vyšívaných hvězd, černých koček a slov spojených s mystikou. Přehlídka nesla jméno Lady Beetle. Byl to odkaz na brouky (např. berušky), které pokud člověku přistanou na ruce, přinesou štěstí. 

Některé kousky, jako například kalhoty s vysokým pasem, působily čistě retro, jiné byly zase inspirované viktoriánskou érou. Zvláště pak límce s mašlí, balonové rukávy nebo vysoké boty s vázačkou. Důležitou roli sehrály i volánky, protože byly použity jak na maxi i mini šaty, tak i na halenky. Paleta odstínů nezahrnovala moc tmavých barev, což je příjemná změna. Na podzim a v zimě má hodně lidí tendenci nosit pouze temné odstíny. Přitom světlé působí pozitivněji a hravěji. 

Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram