Kozačky jsou stálice zimního botníku každé ženy

Kozačky jsou stálice zimního botníku každé ženy

Chladné počasí a kozačky prostě patří k sobě. Pokud by si žena měla vybrat boty, bez kterých se v zimě neobejde, tak by to byly zajisté kozačky! Jaké druhy kozaček existují a které jsou nejoblíbenější v tomto roce?

zdroj: pexels.com

Bez jakých bot se v zimě ženy neobejdou? Jsou to zajisté kozačky. Elegantní, nadčasové, univerzální a hodí se k většině outfitů. Navíc vám ve vysokých botách bude příjemně teplo. Načerpejte inspiraci v dnešním článku.

Oblíbené kousky

Co musí kozačky splňovat? Musí být nejen krásné na pohled, ale plnit i svou funkci v chladném počasí. Měly by ochránit před zimou, ale to neznamená, že nebudou mít styl. Mezi nejoblíbenější patří stále klasické kozačky pod kolena, které jsou pohodlné i pro dlouhou chůzi. Ženy většinou volí kozačky s žádným, nebo menším podpatkem. Mezi další oblíbené kousky patří mušketýrky, kovbojské kozačky nebo nad kolena.

Letošní trendy

Kdo by to byl čekal, ale i nadále zůstávají trendem sexy kozačky nad kolena. Jsou to elegantní a jednoduché kozačky, které okamžitě přitáhnou pozornost. Opticky vám dokonale prodlouží nohy. Navíc mají některé kozačky vzadu na stehně šněrování, takže vám budou skvěle sedět a nestane se, že by vám sjížděly po noze.

zdroj: pexels.com

Jak se sladit

Kozačky jsou opravdu univerzálním kouskem, proto je bez problému sladíte k džínům, šatům, sukním, legínám i koženým kalhotám. Navíc nemusíte kozačky nosit jen v zimě, některé kousky se dají nosit i v chladném podzimu nebo při nastupujícím jaru. Hlavně ať vám boty dělají radost a vydrží několik sezón. Zde máte malou inspiraci, kde si můžete kozačky pořídit.

Tip pro vás: I když už dávno neplatí pravidlo, že boty musí ladit s kabelkou, tak zrovna u kozaček je to pěkná výjimka.

bata.cz, kožené kozačky rovného střihu, 2599 Kč

aboutyou.cz, Jule kozačky černé, 1579 Kč

aboutyou.cz, Mustang kozačky hnědé, 1849 Kč

tamaris.cz, Tamaris šedobéžové kozačky, 1799 Kč

aboutyou.cz, Marco Tozzi černé kozačky, 2699 Kč

tamaris.cz, Tamaris béžové kozačky nad kolena krémové, 1799 Kč

aboutyou.cz Steve Madden černé kozačky nad kolena, 2629 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram