Křišťál a zlato můžete obdivovat v náhrdelníku Baccarat!

Křišťál a zlato můžete obdivovat v náhrdelníku Baccarat!

Výjimečné ženy si zaslouží výjimečný šperk

Autorkou náhrdelníku Baccarat ze zlata a křišťálu je známá designérka Sylvie Polleti. Byl vyroben v limitované edici 50 kusů, ručně, z prvotřídního křišťálu unikátní technologií zbarveného do zlatého odstínu.

V České republice mistrovský šperk za 180 000 Kč prodává showroom s uměním Baccarat, který sídlí v Obecním domě v centru Prahy. Francouzská značka Baccarat se za tři století existence stala legendou, symbolem krásy, krystalické dokonalosti, luxusu s trvalou hodnotou. Sklárny Baccarat od doby svého vzniku v roce 1764 sídlí ve stejnojmenném městečku v Lotrinsku. V minulosti se křišťálovými skvosty Baccarat obklopovali nejen vládci Francie, ale také indičtí maharádžové, ruští carové nebo američtí prezidenti.

Dnes k jejich obdivovatelům patří řada slavných osobností, například popové hvězdy Madonna a Katy Perry. Baccarat propojuje precizní umění práce s pravým křišťálem se svěžím, inovativním přístupem a moderními materiály. Výsledkem jsou unikátní kolekce stolního nádobí, interiérové dekorace, lustry, osvětlení a šperky. Pro Baccarat tvořili a tvoří světoznámí designéři, například Philippe Starck, George Chevalier, Ettore Sottsass, Elie Top, Arik Levy, Marcel Wandersa další ikony uměleckého světa. Díky jejich invenci, originálním nápadům a mistrovství řemeslníků (pouze Baccarat se může pyšnit tím, že 25 jeho sklářů získalo ocenění pro nejlepšího francouzského řemeslníka, Meilleurs Ouvriers de France) se do elegantního křišťálu daří přenášet nejnovější trendy. Baccarat ve světě provozuje 39 vlastních butiků a do dalších 19 dodává své produkty.

Od června loňského roku je otevřen prodejní showroom také v České republice, v pražském Obecním domě. Výhradním distributorem a prodejcem produktů Baccarat v České republice je Crystal Heritage s.r.o.

 

Zdroj obrázků: 2media.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram