Které módní must haves vládnou únoru? Ty, které mají vodvaz!

Které módní must haves vládnou únoru? Ty, které mají vodvaz!

Další měsíc přináší další módní trendy. Tentokrát je nezbytné, hluboce se zamyslet, a uvědomit si, jaké módní kousky ve vás vyvolají naprostou svobodu? Aneb jinak řečeno, dovolte si pořádný vodvaz!

Ať už to bude oversized mikina s potiskem květin, která vám dopřeje pocit pohodlí a jistoty, nebo malá „punková“ klíčenka, jsou věci, které byste právě v únoru neměli schovávat hluboko ve skříni, ale najít k nim vhodnou příležitost. Nikoliv čekat, až přijdou vhod. Jestliže jsou jednotlivé kousky podtrženy jménem legendárního módního návrháře, nebo značky, která je na trhu dlouhé desítky let, bude efekt dvojnásobný. V jádru věci ale více než značka, by měla udělat radost věc samotná. Pohodlné Puma tenisky nebo klasika od Converse? Proč ne! Jaro není v nedohlednu a teplejší únorové dny vám také poskytnou možnost i klasické kecky dostatečně vynosit. Stejně tak výstřední batoh, netradiční lahev na vodu, ale i barevné kšandy nebo ty crazy kalhoty, které už pár let schováváte hluboko ve skříni.

Klíčenka Karl Lagerfeld, Batoh Karl Lagerfeld Paris, Boty Converse 2 590 Kč, Mikina Helena Christensen x H&M 499 Kč, Láhev na vodu Karl Lagerfeld, Tenisky Puma 2 599 Kč

 

Jestli se ještě pořád úplně neorientujete v tom, jaké módní must haves únoru vládnou, pak si na chvíli stoupněte před svou skříň a najděte v ní alespoň jednu věc, kterou v jádru duše milujete, ale z nějakého prapodivného důvodu ji moc často, ne-li vůbec, nenosíte... A přesně tu vezměte na milost a v tomto měsíci ji věnujte kapku více pozornosti. Uvidíte, že vám to udělá moc dobře.

 

www2.hm.com/cs, pop.cz
vermont.eu, footshop.cz
queens.cz, converse, puma.com

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram