Kupujete nový kabát? Poradíme vám aktuální trendy

Kupujete nový kabát? Poradíme vám aktuální trendy

Zima se už vehementně hlásí o slovo, tak je třeba na to reagovat. Jaký kabát na zimu zvolit, aby splňoval všechny vaše požadavky? Kožíšek, prošívaný, barevný, vlněný, s kapucí nebo bez?

Teploty se blíží nule a je potřeba se poohlédnout po něčem pořádném, v čem neumrznete. Nejvíce trendy kousky jsou stále kabátky s kožíškem či klasické, které se skvěle hodí ke kozačkám a vypadají velmi elegantně.

Klasické

Dáváte přednost jednoduchému stylu, který vás bude bavit i za pár let? Klasický černý kousek je tou nejlepší variantou pro každodenní nošení. Další klasikou jsou kostky či starorůžová, která prostě nikdy nevyjde z módy.

Teddy

Huňaté kabátky jsou v letošním roce nepřehlédnutelné. Každá žena má alespoň jeden v její nejoblíbenější barvě! Jaký bude ten váš? Velbloudí hnědá, odstíny růžové, bledě modré či zářivě bílé?

Zavinovací

Kabátek pro všechny postavy. Díky svému střihu vykouzlí nádherné ženské křivky a štíhlou siluetu. Schová větší bříško i boky, je-li třeba a vypadá moc hezky ke kozačkám i kotníkovým botám.

Prošívané

Tyto bundy se hodí do zimy především kvůli kvalitnímu materiálu. Jen tak nepromoknou a nepropustí chlad. Měly by mít dobré izolační vlastnosti, ale nejsou tak elegantní jako kabátky.

S kapucí

Jako Červená karkulka. Kabátky s kapucí jsou velmi vkusné a mají hned dvojí využití. Nejen pro jejich estetickou funkci, ale také pro účelovou stránku. Nemusíte se bát, že zmoknete, nasadíte kapuci a je hotovo.

Kožichy

Krásný pomocník do mrazů, který vypadá skvěle a zima vám v něm určitě nebude. Pokud nechcete nosit pravý kožich, existují i kvalitní syntetické materiály, které výtečně splní svou úlohu – zahřejí, vypadají stylově a zvířata tak nemusí trpět.

Zdroj foto: Pinterest.com, pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram