Květiny se nosí i v lednu. Nový cover vám ukáže jak!

Květiny se nosí i v lednu. Nový cover vám ukáže jak!

Že jsou květinové vzory vhodné na jaro a léto? Ale kdepak. Hodí se stejně tak i do zimy. Jen je třeba vědět, jak na ně. A to my spolu se Stefanel víme. 

Květinový vzor je nesmrtelný trend, který se s železnou pravidelností vrací každou sezónu. Není to jen záležitost jara a léta, pokojně ho můžete nosit celý rok. Květinové motivy se stále častěji objevují i v zimních kolekcích a jinak tomu není ani tuto zimu. Přesně proto jsme se toho vůbec nebáli a květiny použili i v lednovém coveru. 

Zároveň květy neodmyslitelně patří k boho stylu, který převládá i v nové kolekci Stefanel, kde ho zakomponoval na sukně, pulovry, svetry, kabáty. Nosí se však malinko jinak v porovnání s létem a to o dost sofistikovaněji. Ani v zimním období samozřejmě nemusíte zabřednout do nudných barev. Pokud ale chcete opravdu neskonale zazářit, vyhněte se intenzivním barvám a nahraďte je decentními, tlumenými odstíny. Modely nové kolekce Stefanel jsou mezi sebou velmi dobře kombinovatelné, dodají vám šarm a zároveň myslí na vaše pohodlí, které se v zimě zejména cení. 

Tentokrát jsme úmyslně zvolili značku Stefanel. Ztotožňujeme se s její filosofií, a proto jsme navázali společnou spolupráci, výsledkem které je právě květinový cover. Rokem 2017 také trochu měníme hlavní smysl našich coverů. Budeme vám je přinášet i nadále, ale už nebudou pravidelné a cílem bude zejména uvádět nové trendy, nevšední modely a zajímavé módní i kosmetické značky. Každopádně těšte se dál... Čeká vás mnoho lákavých projektů, kterých se ani my v redakci nemůžeme dočkat!

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram