Ladislav Špaček se stal tváří pánské řady kosmetiky Dr. Entner

Ladislav Špaček se stal tváří pánské řady kosmetiky Dr. Entner

Znalec etikety Ladislav Špaček se stal tváří pánské řady kosmetiky Dr. Entner

Známý znalec etikety Ladislav Špaček (63) se stal tváří nové pánské řady unikátní kosmetiky Dr. Entner. Málokterý muž se v České Republice tak dobře stará o svůj zevnějšek jako Ladislav Špaček a vypadá ve svém věku tak výborně. Navíc i chápe, že i muži v pokročilém věku by měli používat kosmetiku, a přitom nevypadat zženštile.

„Součástí etikety a pravidel slušného chování je také to, jak o sebe lidé dbají. Kosmetika a péče o pleť by tak neměla být jen výsadou žen, ale i nás mužů. Nejedná se přitom o žádnou zženštilost, ale o pocit čistoty, svěžesti a mladistvější pleti. Kosmetiku Dr. Entner jsem si vybral pro její skvělé účinky, ryze přírodní složení a také na základě úspěchů a zkušeností lékaře Michaela Entnera nejen u nás, ale především v zahraničí,“ uvedl spisovatel, novinář a pedagog Ladislav Špaček.

„Čím dál více mužů začíná chápat, že tím, že o sebe dbají, že používají toaletní vody, nosí čisté oblečení a boty, nepůsobí dobře jen na svoje okolí. Prospívají tím hlavně sami sobě. Správně upravený muž je sebevědomý, otevřený a vstřícný k okolí. A pokud takto působíte, máte ve společnosti zaručený úspěch. Lze to říci i takto: muži, kteří o sebe dbají, jsou společensky úspěšnější, to jak v obchodu, tak například i u opačného pohlaví,“ dodal Ladislav Špaček.

Kvalitní kosmetika již dávno není jen výsadou žen
Stále častěji ji vyhledávají také muži, kteří se zajímají o to, jak vypadají a jak působí na své okolí. Nejedná se přitom o žádné zženštilé typy, ale o muže, jenž dávají přednost pocitu čistoty, svěžesti a mladistvé pleti. „Mužská pleť je na rozdíl od té ženské silnější, odolnější a více elastická. Přesto ale rozhodně není imunní vůči stárnutí a vyžaduje pravidelnou péči. Naše přípravky navrátí pokožce svěží a mladistvý vzhled, vyplní mimické vrásky a intenzivně pleť hydratují. Obrátit by se na nás měli i muži s problematickou pletí. Naše kosmetika je účinná v boji s akné, vyrážkami i ekzémy,“ sdělil MUDr. Michael Entner a dodal: „Náš salón nenabízí jen možnost nákupu jednotlivých kosmetických přípravků, ale také profesionální ošetření pleti pro pány. U nás takové služby ještě na rozdíl od zahraničí nejsou zcela běžné. Jedná se však o moderní trend péče o zdraví. Pozitivem procedury je také odpočinek, jenž spoustě mužům přijde vhod například mezi pracovními jednáními.“

O kosmetice Dr. Entner
Nová pánská kosmetická řada od uznávaného českého estetického chirurga je vhodná pro různé typy pleti. Hitem se stalo sérum se stoprocentní kyselinou hyaluronovou, které zjemňuje pokožku, omezuje tvorbu vrásek a zaručuje vysokou hydrataci. Navíc se používá i v medicíně například při léčbě popálenin. V nabídce je i sérum se skvalenem. To zaručuje viditelné vypnutí pleti již po týdnu používání. Nechybí ani Anti-aging krém, omlazující sérum, pleťová voda a další přípravky. Všechny produkty mohou ode dneška zájemci sami vyzkoušet nebo zakoupit v kosmetickém salónu Dr. Entner v Žitné ulici nebo na e-shopu značky.

 

Zdroj obrázků: kosmetika Dr. Entner

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram