Lednové MUST HAVES elegantně a s grácií

Lednové MUST HAVES elegantně a s grácií

Leden jsme po všech těch flitrech, konfetách a třpytu ponořili do elegantní černé a projasnili vínovou. My tu kombinaci milujeme a věříme, že si získá i vás. 

Je to jakoby před vás někdo položil velmi tlustý sešit s 365 listy. A pro rok 2016 přidal ještě jeden navíc. A vy sedíte před ním, máte v ruce tužku, vedle sebe desítky barviček a můžete začít. My věříme, že místo papírů a pastelek vám na konci zbyde jen jedno obrovské umělecké dílo. Abychom se do vybarvování ale nepustili rovnou po hlavě, začněme střídmou černou, která vypadá naprosto úchvatně na černém krajkovaném prádle. A jak leden bude plynout, přidávejte trochu vínové, růžové a fialové... A také choďte na zamrzlé procházky, užívejte si dlouhých večerů, mrazivých rán a čtěte nové knižní bestsellery. My plánujeme to samé.

Že jsme si zamilovali kůži, to už dávno moc dobře víte. Navíc ji na leden vidíme jako ideální materiál, který se hodí do práce, na večírek i na posezení s kamarádkami. Naše vysněné jsou šaty jako tyto od Vila clothes. Spárovali jsme je s elegantními kotníkovými botami na podpatku od Bati, a přestože kůže poměrně dost hřeje, na nejchladnější měsíc v roce je třeba pořádný kabát. Aby té černé ale nebylo příliš, vybrali jsme anglický střih ve vínovém provedení od Dorothy Perkins a pokud něco je novým lednovým MUST HAVE, pak je to právě on. A k němu nenajdete lepší kabelkovou společnici než nádherně světle vínovou kabelku Gino Rossi.

PS: Skoro všechny naše MUST HAVES jsou zrovna ve slevě. Tak rychle. 

zoot.cz ; lindex.cz ; answear.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram