Legenda ženského fotbalu Nadia Nadim bude hrát po boku Zlatana Ibrahimovice jako nová tvář značky H&M Move!

Legenda ženského fotbalu Nadia Nadim bude hrát po boku Zlatana Ibrahimovice jako nová tvář značky H&M Move!

Značka H&M Move podepsala smlouvu s jednou z nejlepších hráček ženského fotbalu Nadiou Nadim. Její kariérní cesta je inspirativním příběhem, který začal, když byla jako dítě nucena uprchnout z Afghánistánu. Nadia se stala mezinárodní fotbalovou hvězdou s více než 100 odehranými zápasy za dánský národní tým, hovoří devíti jazyky a je doktorkou medicíny. Nadiu v týmu H&M Move uvítala další fotbalová legenda, Zlatan Ibrahimović. Ten se také stal jedním z „moverů“, stejně jako světoznámá herečka a cvičitelka aerobiku Jane Fonda.

Nadia Nadim dnes profesionálně hraje fotbal v americké národní ženské fotbalové lize za Racing Louisville FC. V minulosti reprezentovala také Manchester City a Paris Saint-Germain, kde získala víceré ligové tituly. Nadiu nikdy nic nezastavilo v jejím pohybu vpřed a doufá, že její životní cesta bude inspirací pro další generaci talentů. 

"Chci díky této spolupráci inspirovat děti, zejména mladé dívky, aby se ničeho nebály a začaly hrát fotbal, jestli to tak cítí a baví je to. H&M Move je skvělou cestou, jak můžu šířit tyto myšlenky a poslání," říká Nadia Nadim.

Nadia se v kampaňovém videu účastní tvrdého, ale zábavného souboje se Zlatanem, kde hrají jeden na jednoho. Oba fotbalisté se v něm ale pohybují způsobem, jaký svět ještě neviděl a celý souboj komentuje hostující fotbalový komentátor Guy Mowbray. Nadia i Zlatan vystupují ve videu v nové bezešvé kolekci H&M Move s výraznou pletenou strukturou, která zvýrazňuje postavu a působí svalnatějším dojmem. Nadia oblékla bezešvý overal a Zlatan zas bezešvý dres a pánské sportovní legíny. Toto talentované duo ztělesňuje poslání značky, které zní "However You Move", neboli „Pohybuj se jakkoliv“. 

"Se Zlatanem byla super zábava. Těším se na odvetu a na to, že společně rozhýbeme celý svět!" říká Nadia.  

"Jsme nadšeni, že můžeme Nadiu přivítat na naší misi, jejímž cílem je ukázat mnoho výhod, které pohyb přináší jednotlivci, komunitě nebo týmu. Pohyb má schopnost sjednocovat lidi a komunity a také vytvářet příležitosti pro nečekaná spojení a spolupráci, jako například spojení sil Zlatana a Nadi,“ vysvětluje Diana Amini, která vede nový komunitní program H&M Move. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram