Lesk a třpyt psaníček se hodí celoročně - jak je nosit?

Lesk a třpyt psaníček se hodí celoročně - jak je nosit?

Třpytivá a lesklá psaníčka se nehodí jen na plesovou sezónu. Zazářit s nimi můžete i během léta a podzimu, stačí, že budete vědět, jak je kombinovat.  

Lesk a třpyt ja často přisuzován zejména k plesové sezóně, kdy většina žen doplňuje velké večerní róby nablýskanými šperky a také honosnými psaníčky. Pokud patříte mezi ty, které doma celý rok schovávají lesklé nebo třpytivé psaníčko a čekáte vždy na jednu či dvě události během podzimu a zimy, kdy psaníčko využijete, určitě vás potěšíme, když vám řekneme, že taková psaníčka můžete nosit i jindy. V létě, na jaře i na podzim. Hodí se téměř pořád. V létě vypadá třpytivé psaníčko dokonale k celobílému nebo celobéžovému outfitu, který prozáří a dodá mu kapku ozvláštnění. Na podzim se vám bude hodit zlaté nebo stříbrné psaníčko k ryze tmavým outfitům složeným z černé, vínové, khaki, hnědé a šedé. A abychom nezapomněli, perfektní duo hraje třpytivá malá kabelka spolu s chlupatou vestou. Zkuste to! 

  
Geometrické psaníčko Dorothy Perkins 399 Kč ; Třpytivé psaníčko Miss Selfridge 1 469 Kč ; Krémové psaníčko Dorothy Perkins 539 Kč 

Pokud si teprve plánujete nějaké výraznější psaníčko pořídit, máte o důvod více nákup opravdu uskutečnit. Už totiž víte, že ho můžete nosit v téměř každém ročním období. Tento podzim převládají ultra lesklé kousky, jako je třeba psaníčko od Dorothy Perkins v béžové hadí kůži, které se dají ještě lépe kombinovat než kabelky ryze třpytivé. Vytáhnout je můžete k černé kožené bundičce i pouzdrovým šatům a hodit se budou také pro svůj původní účel - do divadla, na plesy a do barů. Pokud vysoce lesklé psaníčko nebo alespoň nějaké posázené třpytkami ještě není součástí vašeho šatníku, přinášíme vám jako inspiraci pár kousků, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. 

  
Psaníčko se zlatými detaily Dorothy Perkins 329 Kč ; Třpytivé psaníčko Dorothy Perkins 629 Kč ; Krémové psaníčko Dune London 900 Kč

zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram