Letní kolekce Dior splnila všechna očekávání. Seznamte se, tohle je Dioriviera 2023

Letní kolekce Dior splnila všechna očekávání. Seznamte se, tohle je Dioriviera 2023

Napětí z očekávané letní kolekce Dior 2023 vrcholí. Italský módní dům představil to nejlepší, co nás může tuto sezónu čekat. Těšit se můžeme na jemné odstíny barev, divoké opice, tygry a plazy, ale také trendy slaměné klobouky.

Tohle je přesně ten důvod, proč se módní dům Dior stále drží na špičce módního průmyslu. Kreativní ředitelka Maria Grazia Chiuri nechala svou aktuální kolekci zalít sluncem od hlavy až k patě, aby podtrhla její styl, hravost i eleganci.

Kolekce Dioriviera 2023 se pyšní jemnou barevnou paletou, které dominují odstíny růžové a šedé, potisky několika druhů zvířat zdobí oblečení i kabelky a nechybí ani spoustu doplňků, nejenom již zmíněných slaměných klobouků, ale také jednoduché a na první pohled pohodlné sandály či klasické kecky. Na pláž jednoduše vysoké podpatky nepatří, tím se Dior jednoznačně řídí. Nechybí ani stále oblíbené kabelky Dior Book Tote a elegantní Lady D-Lite.

Mezi výraznější kousky kolekce patří šortky, lehké pletené svetry ideální na chladnější letní večery, cargo kalhoty a vzdušné šaty, které zachycují podstatu léta, jako takového.

Kampaň ke kolekci nafotila Ellen von Unwerth s pomocnou rukou stylistky Elin Svahn. Modelky na fotkách pózují v rozmarných a elegantních pózách užívající si čas léta, slunce a odpočinku.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram