Letní kolekce plavek Mango snoubí vše, co v létě na pláži potřebujeme

Letní kolekce plavek Mango snoubí vše, co v létě na pláži potřebujeme

Mango kolekce plavek pro rok 2023 dokonale spojuje praktičnost plavek stejně jako styl a krásu. Zadívejte se do kolekce, která jisto již brzy přivolá samotné léto, dlouhé dny plné slunce i čas strávený u vody.

Kolekce nafocená na pláži i v jejím okolí, stejně jako v pralese, nás odevzdává pocitu, že horké letní paprsky jsou již na obzoru. Plavky se zabudovanými košíčky, elegantní řešení, metalická tkanina a různé textury snoubí vše, co si od plavek a bikin představujeme.

Mango sází na zářivě růžovou v podání jednodílných plavek stejně jako na bikiny v odstínech nejenom jemné pink, ale také zelené a modré s potiskem, vroubkované i ušité z úpletu. Mango kolekci plavek spojilo i s bucket klobouky a slunečnými brýlemi ve stylu 80. let, díky čemuž dosáhlo hravého designu plného barev.

Modelky Rebeca Abad a Pili Álamo odvedly skvělou práci při focení a jednotlivé plavky ukázaly tom nejlepším světle. Za samotnými snímky stojí umělecký směr Patricie Diaz Manzano, která prostě nemá chybu.

V minulém měsíci představila značka Mango svou capsulovou kolekci směřovanou na zvláštní příležitosti, které nás čekají v nadcházející sezóně jaro-léto 2023. I v tomto období probíhá spousta formálních akcí, na které se potřebujeme vhodně obléknout a Mango vsadilo na kvalitní materiály a jejich povrchovou úpravu. V kolekci plavek je myšlenka podstatně jednodušší, avšak stále zaměřená na design a pohodlí.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram