Letní líčení 2015? Přirozený lesk, jemné kontury a červené rty

Letní líčení 2015? Přirozený lesk, jemné kontury a červené rty

Letní líčení si vždy žádá něco nového. Ať už vynecháte linky, zvýrazníte o trochu víc tváře nebo necháte pleť se přirozeně lesknout. Všechno to jsou letos vítané změny. 

Bronzové království

Prosluněné dny přejí přirozenosti. Zemité odstíny jsou tak těmi pravými na vykreslení jemného letního kouřového líčení. Bronzový stín přes celé víčko dopněný jen o řasenku je skvělou variací líčení do práce i na festivaly. Zbytek looku už je umírněn do slabého vykonturování lícních kostí a nude matném odstínu na rtech.

Třpytivá oranžová

Až budete mít chuť na barvy, zkuste třeba oranžovou. Třpytivé stíny v zlato-oranžové se hezky vyjímají vedle ostré černé linky. Pokud linky vůbec nenosíte, léto je pravou chvíli se to naučit, nemyslíte? A pokud naopak bez linek nedáte ani ránu, zkuste je jednoho dne jednoduše nenakreslit. Vaše líčení se totiž s linkami mění o 180 stupňů. 

Luční kvítí

Pastelové tóny s nádechem do šedé, fialové nebo starorůžové jak v podobě líčení očí, tak i na rtech. Není od věci nechat někdy svůj look tón v tónu, získává pak totiž na velmi přirozeném dojmu. Bez linek jen se zvýrazněnými řasami budete působit až étericky. Méně někdy úplně bohatě stačí.  

Teplý podvečer

Ostré matné líčení očí můžete vykouzlit díky teplým odstínům v podobě červené, oranžové, žluté i hnědé. Léto je pro experimenty s barvami jako stvořené a tak se ničeho neobávejte, a na oční víčka použijte červenou. Abyste se vyhla nechtěnému efektu začervenání očí, ztlumte trochu rudou pomocí hnědé. A zároveň vybarvěte do stejného odstínu i rty. U rtěnek letos mějte na paměti, že i ty výrazné barvy se nanášejí bez ostrých kontur.  

Zdroj obrázků: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram