LETNÍ SPECIÁL 2016: 3. díl: Kosmetické vychytávky k moři

LETNÍ SPECIÁL 2016: 3. díl: Kosmetické vychytávky k moři

Na trhu existují produkty, které vám letní lenošení na pláži i skotačení ve vodě skvěle ulehčí. Přinášíme pár tipů, co přihodit do kufru, než ho zapnete a odjedete. 

1. Matující papírky - ve velkém vedru se naše pleť i pokožka na celém těle neúměrně potí a následně mastí. Pro pocit příjemného pocitu noste v kabelce matující papírky, které vás jedním setřením zbaví přebytečného mazu. 

2. Látková čelenka - i tu můžete strčit do plážové tašky nebo kabelky a vytáhnout v momentě, kdy máte dost vlasů, které vám lezou do obličeje nebo si s ní připevnit nahoru ofinu. Mimo jiné dobře maskuje i mastící se vlasy. 

3. Deodorant na stehna - ano, čtete dobře. Říká se, že když si stehna potřete tuhým deodorantem, nebudou se vám o sebe nepříjemně třít v minisukních a minikraťasech. Za zkoušku to stojí, ne?

4. Sada cestovních štětců - její praktičnost netřeba vysvětlovat. Hezké a kvalitou dostačující sady seženete na ebay, nebo si svou vlastní můžete poskládat ze štětců vám dostupných. 

5. Bronzer namísto stínů - co se makeupu týče, většina žen minimalizuje počet produktů na minimum. Proto doporučujeme vykouzlit si sluncem políbený look v podobě stínů díky bronzeru. 

6. Sprej na oživení vlasů - pro pocit lehčích vlasů se v létě hodí používat osvěžující sprej na vlasy, který jim dodá dostatečnou ochranu před horkem, sluníčkem i častým mácháním ve vodě.

A co vás ještě čeká? 

LETNÍ SPECIÁL 2016: 

1. díl : Drobnosti na cestování
2. díl : Seznam věcí na letní dovolenou
3. díl: Kosmetické vychytávky k moři
4. díl : Outfity na letní cestování
5. díl : Kosmetika, která se v létě bude hodit

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram