Letní tenisky s neotřelým designem vyvinuté s ohledem na životní prostředí představuje Vans

Letní tenisky s neotřelým designem vyvinuté s ohledem na životní prostředí představuje Vans

Barevné a veselé, trendy a praktické, navíc podporující udržitelnější cestu výroby, to je  nejnovější verze tenisek UltraRange značky Vans s názvem UltraRange Neo VR3. Tyto kecky vám pomůžou dosáhnou jakéhokoliv cíle.

Neotřelý model UltraRange Neo VR3 je cílevědomý. Pro tuto nejnovější verzi byl tvar tenisek vyvinut tak, aby se přizpůsobil každému chodidlu a zároveň mu dopřál výjimečný pocit pohodlí.

Čeká vás poznávání krás velkoměst Evropy, chystáte se na piknik do parku nebo možná na něco většího, jako je procházka kolem Velké čínské zdi? Tyto tenisky vám budou skvělým parťákem na cesty, nehledě na to, jak velký cíl jste si stanovili. Značka Vans si zakládá na tom, aby i ty nejtěžší mety byly snadněji dosažitelné, a to díky pohodlné chůzi pro jakýkoliv typ nohy. 

Podrážka VR3 byla vyrobena ze směsi obsahující regenerativně pěstovaný přírodní kaučuk získaný z farem, jež využívají zemědělské postupy zaměřené na podporu biodiverzity, přirozených vodních cyklů, zdraví půdy a zachycení CO2. Podrážka byla vyvinuta tak, aby zachovala perfektní přilnavost, trakci a standardy značky Vans.

Udržitelný způsob, jak se připravit na neočekávané je v podobě UltraRange Neo VR3 všestranný a komfortní. Tady, tam, kdekoli. Vans VR3, vám umožní zažít neočekávané okamžiky vašich dní. Kreativní tým značky si stanovil ambiciózní cíle udržitelnosti. Velké nebo malé, všechno jejich úsilí vede k pozitivní změně. Aby bylo možné získat logo VR3 Checkerboard globe, musí být alespoň 30 % produktu vyrobeno z jednoho nebo z kombinace recyklovaných, obnovitelných a/nebo regeneračních materiálů.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram