Levi's® a Emma Chamberlain oslavují radost z nadcházející vánoční sezóny s kampaní It's Giving Season

Levi's® a Emma Chamberlain oslavují radost z nadcházející vánoční sezóny s kampaní It's Giving Season

Radost z obdarovávání blízkých - to je to, o co ve svátečním období jde především. Dávat čas, dávat lásku a dávat ikonické dárky, které budou sloužit nejen tuto sezónu, ale i v těch budoucích.

Na oslavu vánočního ducha si značka Levi's® nadělila prohloubení svého partnerství s Emmou Chamberlain – talentovanou influencerkou a velkou milovnicí značky Levi's® – a pro novou kampaň It's Giving Season ji požádala o vytvoření dárkového průvodce Emma's Edit. Kampaň It's Giving Season také představuje novou kolekci džínů Ribcage Bells, pohodlné svetry a Emma's Edit Gift Guide.

zdroj: Levi's®

 Kampaň It's Giving Season představuje nový Emmin oblíbený střih, Ribcage Bells, který má zatím nejvyšší pas, který u Levi's® můžete objevit a hraje si s vintage širokým střihem. Jedná se o moderní verzi klasiky, která vychází ze 70. let a z dědictví značky Levi's®. Ribcage Bells sedí vysoko na pasu, postupně se rozšiřují po obvodu stehen a volně spadají do autentického rozletu. S elegantním zipovým zapínáním jsou Ribcage Bells nabízeny v různých barvách i materiálech, včetně sytě černé a manšestrové verze. Ať už je budete nosit s vypasovaným svetrem nebo jen s bílým tričkem, neexistuje špatný způsob, jak stylizovat Emminy prázdninové džíny.

zdroj: Levi's®

 It's Giving Season představuje také svetry Rae a kardigany Betty, ideální svršky pro pohodlný a neformální styling na doma, a to nejen během prázdnin. Svetr Rae má dokonale vypracovaný a přitom oversized střih. Je spíše elegantní, zatímco kardigan Betty nabízí pohodlnost a navozuje pocit útulnosti. 

zdroj: Levi's®

"Po odhalení naší společné Levi's® kolekce jsem měla obrovskou radost, a proto mě moc těší být znovu součástí kampaně It's Giving Season." řekla Emma Chamberlain. "Zbožňuji nostalgii 70. let a nový střih Ribcage Bells spolu se svetrem Rae a kardiganem Betty jsou velmi roztomilé a pohodlné. Pro prázdninovou sezónu to pravé. Také jsem si moc užila kurátorství na dárkovém průvodci s mými oblíbenými kousky od Levi's®. Všechny jsou na jednom místě, takže si můžete pomoct a najít nadčasové kousky pro ty, které máte rádi a dopřát jim dokonalý dárek. Nebo udělat radost sami sobě... samozřejmě)."

zdroj: Levi's®


Kampaň It’s Giving Season startuje v listopadu a jednotlivé kousky budou k mání na Levi.com a ve vybraných obchodech.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram