Levi’s® představuje vaši novou letní uniformu. Nové „Summer Essentials“ jsou z ultralehkých materiálů.

Levi’s® představuje vaši novou letní uniformu. Nové „Summer Essentials“ jsou z ultralehkých materiálů.

Připravte se na rostoucí teploty s novými odlehčenými materiály, na kterých postavil Levi’s® celou řadu tzv. essentials. Kombinace bavlny a lnu v tmavě modrých odstínech, denim v tenké verzi, chambray a další moderní vzdušné materiály - to jsou stavební kameny jarní a letní kolekce pro rok 2024.

Dokonalou součástí vašich každodenních letních radovánek jsou Levi’s® novinky z tzv. Featherweight Denim, jemného a na dotek velmi příjemného denimu. Ať už jde o kalhoty High Baggy, šrotky Ribcage Bermuda nebo celou škálu sukní, nová látka s 6.5 oz. gramáží je příjemná a připravena vyrazit na pláž. I ikonické 501® 90s šortky se dočkaly verze z inovované bavlny. 

Jsme svědky zmrtvýchvstání bohémského stylu 70. let a nová řada Levi’s® si v detailech hraje právě s tímto trendem. Ženské krajky, prýmky a propínání najdete na novinkách The Cici Tank, Cici Dress, a halence Lyka Blouse. Klasické, ale stále aktuální kousky jako například Joyce Resort Shirt objevíte nově v odlehčené bavlněné verzi z modrého tencelu. Ten správný balanc boho trendu a nadčasového looku objevíte v šatech Janeesah Halter Dress i v korzetu Bella Denim. 

foto: Levi’s®

Pro pohodlné a vzdušné pánské šortky sáhnete po The XX Authentic Chino Short, které představují dokonalou kombinaci stylů preppy a casual. Na léto se hodí i klasické 501® Original Short, nově z lehké džínoviny. Autentický šatník, který je ale stále pohodlný i ve vysokých teplotách. Doplnit jej můžete košilemi z tencel látky v rozmanitých barevných provedením včetně potisků evokující bezstarostné léto. 

foto: Levi’s®


Kolekce ‘24 Spring/Summer z nových lehkých denimových látek je k mání na www.levi.com nebo ve vybraných obchodech.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram