LIMITOVANÁ LETNÍ KOLEKCE GINO ROSSI PRO CCC

LIMITOVANÁ LETNÍ KOLEKCE GINO ROSSI PRO CCC

Kapsulová kolekce Summer Outtake od Gino Rossi najde své místo v prázdninovém zavazadle a hodí se i pro běžné denní nošení ve městě.

Kapsulová kolekce

Kapsulová kolekce, je kolekce složená ze základních prvků šatníku, které lze kombinovat a vrstvit s aktuálními trendy. Je nadčasová a rozhodně se do ní vyplatí investovat, bude vám totiž dobře sloužit na více sezón. Značka Gino Rossi v limitované, kapsulové kolekci Summer Outtake pro jaro-léto 2022 dokonale zkombinovala retro prvky, elegantní minimalismus a moderní design. 


Zdroj: se svolením CCC

 

Malá umělecká díla

Součástí kapsulové kolekce Summer Outtake jsou dva modely obuvi – jemné sandály na vyšším podpatku se zapínáním kolem kotníků a nazouvací pantofle na nízkém podpatku. Charakteristickým prvkem kapsule je bezesporu originální tvar podpatků, který se u každého modelu liší. Tento jedinečný oblý detail balancuje na hranici jednoduchosti a avantgardy, dává klasickým modelům obuvi nádech futurismu a dělá z nich malá umělecká díla. Kolekce Summer Outtake překvapí nejen pozoruhodným tvarem podrážky, ale také nepravidelnou texturou. Oba modely mají hranatou špičku v duchu nejaktuálnějších trendů. Obuv je v odstínech béžové, camel a hnědé.

Zdroj: se svolením CCC

Materiály a tvary

Design této kolekce se skvěle hodí k jednoduchému, vzdušnému stylingu nadcházejících teplých měsíců. Neutrální zemité barvy a přírodní materiály jsou spolu v harmonii a dodávají nositelce skvělý základ outfitu pro každou letní příležitost. Kolekce je plná geometrických tvarů, které lze kombinovat na elegantní, volnočasové nebo plážové rovině. Značce Gino Rossi se skutečně povedlo vytvořit něco nadčasového, co je bezesporu must have tohoto léta. 


Zdroj: se svolením CCC

 

Kabelky nesmí chybět

Kolekci doplňují také dvě kabelky různých velikostí, z jemné přírodní látky a s originální texturou. Kabelku zdobí krásný obdelníkový úchop, ale díky popruhu ji můžete nosit i na rameni. Kabelky jsou k dostání v barvách: tmavě hnědá, béžová a camel.


Zdroj: se svolením CCC

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram