Listopad k nám zavál další Must Haves

Listopad k nám zavál další Must Haves

Listopadové MUST HAVES přinášejí ideu pravé podzimní pohody. Klid, teplou šálu, hrnek horkého čaje, voňavou svíčku a pohodlný polštář. Předpokládáme, že si nebudete stěžovat!

Šála H&M 399 Kč ; Hrnek Cooksmart 239 Kč ; Tekutá rtěnka NYX 299 Kč ; Povlak na polštář H&M 299 Kč ; Čepice Pieces 269 Kč ; Svíčka H&M 149 Kč ; Blok Stradivarius 299 Kč ; Shopper bag Dorothy Perkins 579 Kč

Za oknem zafoukal vítr, až zapraskaly skleněné výplně. Ze stromů se k zemi snášejí poslední listy a na chodnících se tvoří kaluže. Venku zavládlo typické listopadové sychravo. Popotáhněte si chlupatou deku až pod bradu a nevylézejte. Vezměte si z těch nepříjemných podzimních dní to dobré, udělejte si čas sama na sebe. Lehněte si na pohovku, zapalte vonné svíčky a usrkávejte horký čaj. Tak totiž vypadá opravdový listopadový Must Have - volný čas, pohoda, klid, teplo, měkké pleteniny, šály a deky, horké nápoje a v hlavě lehká představa blížícího se adventu. 

Aktuální Must Haves kloubí maličkosti v neutrální paletě podzimních tónů, která je nám na podzim sympatická - hnědá, bílá, béžové a smetanová se zlatou. Užijte si minimalistického designu bílé se zlatým zdobením linkovaného bloku Stradivarius a svíčky H&M. Že nevíte, co byste si psali? Cokoli; poznámky do práce, do školy nebo vlastní myšlenky či nápady na vánoční dárky. Trendy blok se hodí vždy. Pokud se i přes venkovní sychravo rozhodnete vyrazit ven, narazte si na hlavu pletenou čepici, ať vás neofoukne.

Zafoukalo a přišel listopad. 

Prožijte ho dosyta, než zafouká podruhé a na dveře zaklepe kouzelný advent. 

I listopad má své kouzlo, stačí zpozornit.

Slyšíte? Už fouká... 

zoot.cz ; hm.com ; pinterest.com ; stradivarius.cz 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram