Lněné povlečení od ELKA LOUNGE pro spánek jako ze sna

Lněné povlečení od ELKA LOUNGE pro spánek jako ze sna

Dobrý spánek nelze ničím nahradit. Rozhoduje o tom, jak se cítíme, kolik máme energie a jaký bude náš den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů a mezi ty zásadní patří, v jakém prostředí usínáme.

Povlečení příjemné na dotek, které nedráždí kůži, má na naše snění zcela jistě pozitivní vliv. Proto česká značka ELKA LOUNGE nabízí designové povlečení z prémiové bio bavlny, saténu a lnu. Bavlněné a saténové ložní prádlo se dá považovat za klasiku, ale použití lnu může překvapit. U ELKA LOUNGE se jedná dokonce o 100% francouzský certifikovaný len, tedy jeho maximálně udržitelnou variantu.

Nevšední vlastnosti lněných vláken je přímo předurčují k použití v segmentu Home & Deco. Výborně vedou teplo, tudíž v létě chladí a v zimě hřejí. Navíc pohlcují vlhkost a případný nepříjemný zápach. Lněná vlákna jsou také hypoalergenní a velice odolná. Ručně a za etických podmínek ušité povlečení na přikrývku, polštář a malý polštářek od ELKA LOUNGE se pyšní minimalistickým designem a precizním zpracováním. Zapínají se knoflíky z přírodního coroza (ekologická alternativa ke knoflíkům plastovým).


Prodejní cena setu lněného povlečení ELKA LOUNGE je 3490 Kč.

ELKA LOUNGE nabízí lněné povlečení v hnědé, krémové, perlové a mechové barvě. Set povlečení obsahuje přikrývku (140 x 200 cm), velký (70 x 90 cm) a malý (40 x 40 cm) polštářek.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram