LOVE BY MICHAL MAREK ANEB VZNEŠENÁ KOLEKCE TALENTOVANÉHO NÁVRHÁŘE

LOVE BY MICHAL MAREK ANEB VZNEŠENÁ KOLEKCE TALENTOVANÉHO NÁVRHÁŘE

Láska je důležitá, spojuje nás, a návrhář Michal Marek to dobře ví. Dlouhé měsíce práce se vyplatily a včera večer konečně přišel DEN D, kdy talentovaný umělec představil svou nejnovější kolekci LOVE. 

Přehlídka se konala u Václavského náměstí v prostorech příjemné galerie ABF, což bylo velmi příhodné, protože, kdo pohrdne dobrým drinkem a aktuální výstavou umění zmíněné galerie?! Přesně tak. Michal Marek a jeho team měli vše zvládnuté do posledního detailu, a to je mimochodem pro podobné události velmi důležité, jelikož může snadno nastat zmatek. Konečně přišel čas, kdy byli všichni hosté nasměrováni ke svým sedadlům. Atmosféra byla celkem vzrušující, protože se po celém sále pohybovala mlha, která akci dodala tajemnou hloubku. Jakmile byli všichni usazení, začala hrát hudba, která zkrátka neměla chybu. Až po chvíli všem došlo, že se jednalo o živé vystoupení VOJ & 3ska. Ano, zněli opravdu dokonale. 

 

Přehlídka byla velmi fascinující. Prohlédl jsem si každý detail všech modelů a musím říct, že vynikaly nejen jednoduchými střihy, ale také nositelností. Po celou dobu přehlídky jsem si říkal, že pokud náhodou v nebi žijí andělé a budou shánět nové oblečení, pak pravděpodobně přiletí za Michalem Markem. Kolekce totiž působí velmi vznešeným dojmem. Mezi modely a tváře celé kolekce LOVE patří Františka Čížková, Filip Jankovič, Kateřina Votavová, Bláža Hlasová, Petra Veverková, ale pravdou je, že musím pochválit všechny modely a modelky, protože odvedli výbornou práci a Michalovu kolekci perfektně odprezentovali všem účastněným.

Nejdůležitějším faktorem pro mě byl návrhářův rukopis, který si kolekce naštěstí uchovala, takže pokud se podívám na jeho minulou tvorbu a srovnám ji s tou nynější, stále poznám, který návrhář ji má na svědomí a to je v dnešní době absolutně nejdůležitější. Na závěr musím dodat, že nejen já, ale celý team moda.cz jsme získali nezapomenutelné zážitky. Podívali jsme se do backstage, zažili skvělou přehlídku a samozřejmě vyzpovídali samotného návrháře. 

"Pocity mám dobré. Zatím to neumím moc zhodnotit, neviděl jsem fotky ani videa, ale pouze to, co sdílí lidé, kteří byli na přehlídce. Vše bylo perfektně připraveno a šlo podle plánu. Od lidí slyším pouze pozitivní ovace a komenty. Pro mě je tato kolekce dost osobní. Vyjadřuje hodně o mých pocitech a myslím, že to lidé vycítili. Každopádně jsem nadšený z obrovského zájmu o tuto kolekci, kampaň a taky, že na přehlídku přišlo 200 lidí," prozradil návrhář Michal Marek. 

 

Za team Moda.cz Michalovi gratuluji a přeji další úspěchy.