Luxusní svatební šaty Soni Hlaváčkové stály 3,5 milionu korun: půjčit si je můžete i vy za 30 000 korun!

Luxusní svatební šaty Soni Hlaváčkové stály 3,5 milionu korun: půjčit si je můžete i vy za 30 000 korun!

Přední módní návrhářka Soňa Hlaváčková nejraději šije svatební šaty 

Svatební den se v šatech Soni Hlaváčkové stane nezapomenutelným. Svěřit svůj oděvní look do rukou Soni Hlaváčkové, mohou i ostatní svatebčané jako družičky, rodiče snoubenců či ženich, který by měl svým oblečením kopírovat styl i provedení šatů své nastávající. Právě realizace celé svatby vrukou jedné návrhářky zajistí to nejlepší stylové sladění.

Vaši vzpomínku tak nebude kazit žádný špatně oblečený svatebčan. Řadu svatebních šatů znové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila i Andrea Heringhová, přítelkyně slovenského miliardáře Borise Kollára. Luxusní svatební šaty předváděné Andreou Heringhovou, které svým zpracováním a náročností, patří do kategorie Haute Couture, skrývají přes 70 metrů látky, převážně hedvábí, ruční krajky a jemného tylu. Svatební šaty, které mají Soninu oblíbenou, od boků rozšířenou linii, snázvem „mořská panna“, jsou také zdobeny jednotlivými pírky a zářivými krystaly Swarovski.

Celkové zpracování svatebních šatů zabralo více než 230 hodin ručních prací. Na šatech je téměř 4000 broušených kamenů. Každý jeden krystal Swarovski je ručně vsazen do stříbrného úchopu a přišit na šaty.

Tyto šaty snů jsou tím nejexkluzivnějším, co může nevěsta vnaší zemi získat. Model vyhrál i soutěž Svatební šaty roku, kde získal cenu celého publika. Původně byly všatech zasazeny diamanty a jejich cena se vyšplhala na 3,5 milionu korun. Pro běžné zapůjčení však byly diamanty vyměněny za přírodní zirkony sbriliantovým brusem a cena šatů je i tak oslňující - 500 000 korun.

Svatební šaty si lze také zapůjčit. Nevěsty si je mohou obléknout jen za zlomek ceny. Půjčovné je stanoveno na pouhých 30 000 korun. Počet zápůjček je omezen, takže šanci obléknout si je, bude mít jen několik nevěst. Modely Soni Hlaváčkové můžete vídat i na řadě českých celebrit. Spolupracuje například s Agátou Hanychovou, Gábinou Partyšovou, Janou Doleželovou, Sandrou Pogodovou, Terezou Kostkovou a řadou dalších.

 

Zdroj obrázků: 2media

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram