Luxusní zimní kolekce z rukou Giorgio Armani spojuje funkčnost i vysokou módu

Luxusní zimní kolekce z rukou Giorgio Armani spojuje funkčnost i vysokou módu

Kolekci lyžařského oblečení i zimních oděvů navrženou s důrazem na estetiku i maximální pohodlí přináší Giorgio Armani Neve 2023. Pohodlně se usaďte, zima v tomto podání vás totiž bude upřímně bavit.

Giorgio Armani Neve je výběr módních kousků a doplňků, které tvoří horský šatník. Novou kolekci zastupuje oblečení navržené pro všechny příležitosti zimní dovolené, od sjíždění sjezdovek až po čas strávený v après-ski.

Nejnovější kolekci značky zachytil fotograf Brett Lloyd na modelkách Jiayun Xie a Valerii Scherzinger s typicky zimním pozadím. Modelky oblečené do lyžařských kombinéz, péřových bund a v nepřehlédnutelném mohérovém svetru v odstínu jemně růžovém jsou dokonalým odrazem letošní zimy.

Námořnická modrá v kolekci zastupuje klasický a vlastně i nadčasový dojem, zatímco pastelově růžové odstíny dodávají moderní a hravý vzhled. Žena Giorgio Armani je zobrazena jako ta, která má elegantní a osobitý styl a bez námahy vyčnívá uprostřed zasněženého svahu.

Pánská část kolekce zahrnuje rovněž zimní bundy, kalhoty a kombinézy, ale také kalhoty a overaly z teplého manšestru. Voděodolné látky se stejným motivem tvoří dokonale osobitý styl. Čepice, šály, rukavice, palčáky, boty, opasky, batohy a držáky na láhve doplňují módní výběr spolu s helmami, kšilty, lyžemi a snowboardy.

Fakt, že Giorgio Armani Nevea spojuje styl s funkčností, je vidět i na robustních turistických botách, které dodávají estetickému celku dávku praktičnosti. Tento přístup navazuje na tradici značky, kterou můžeme vidět v každé její kolekci. Luxus i nositelnost dávají na první příčky v žebříčku priorit.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram