Malé kouzlo, které vám ráno ušetří čas, to je tónovací oční krém Cellular 3v1

Malé kouzlo, které vám ráno ušetří čas, to je tónovací oční krém Cellular 3v1

Sůl nad zlato, nebo také království za obraceč času, to by jistě ocenila každá žena, když se ráno chystá do práce. Tento oční krém vám hektická rána velmi usnadní.

Zamáčknout budík, dát si sprchu, umýt vlasy, nasnídat se, nalíčit… Někdy jsou rána opravdu náročná, a proto se značka NIVEA rozhodla na celý ranní proces vyzrát prostřednictvím Tónovacího očního krému v houbičce s názvem Cellular 3v1. Tento „kouzelný“ krém vám šetří čas tím, že pečuje jako oční krém a zároveň kryje nedokonalosti jako korektor. V neposlední řadě pak pomáhá redukovat jemné linky a vrásky a vyhlazuje pleť.

Tři výhody v jedné tyčince 

Tónovací oční krém v houbičce Cellular 3v1 obsahuje kvalitní minerální pigmenty, které překryjí kruhy pod očima, zarudnutí a další nedokonalosti pleti. Kyselina hyaluronová pak přispívá k redukci jemných linek a vrásek. Pleť je díky ní vyhlazenější a vypadá mladší. Krémové složení se pak postará o 24hodinovou hydrataci a péči o oční okolí.

Zkrátka vše, co pleť okolo očí potřebuje, v jediném krému a v jediném rychlém tahu. Tohle ranní kouzlo navíc vydrží celý den! Novinku Tónovací oční krém Cellular 3v1 najdete ve dvou odstínech – světlém a středním. Můžete ho kombinovat i s další tónovací kosmetikou NIVEA – třeba s Pečujícím tónovacím krémem v houbičce, který pleť sjednocuje, tónuje, rozjasňuje a vyhlazuje.

Méně hektická rána jsou cestou k větší vnitřní pohodě

Usnadněte si rána, pečujte o svou pleť a dopřejte jí přesně to, co zejména v dlouhých zimních měsících opravdu potřebuje. Ušetříte ráno trošku času, který můžete věnovat například delšímu sprchování nebo si naopak vychutnáte váš oblíbený čaj, jako perfektní start do nového dne.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram