Máme pro vás poukázku na 250 Kč pro vaše jarní módní nákupy!

Jarní obnova šatníku a nákup nového módního oblečení něco stojí 

Jaro přímo vybízí k tomu, abychom si udělali radost nákupem. Jenomže přes den se nedostaneme z práce a večer spěcháme domů. Avšak ani jedna z těchto překážek neznamená, že si nemůžeme udělat radost nákupem z katalogu, navíc nyní s možností okamžitě využít slevový kupón na 250 Kč.

Zásilková společnost KLiNGEL s módou pro ženy , ale také s oblečením pro muže a se zbožím pro bydlení a domácnost, vám nyní tuto poukázku věnuje, abyste měli ještě větší potěšení ze svých jarních fashion nákupů! Jak na to? Poukázku na 250 Kč můžete využít třeba hned, ale nejpozději do 3. 4. 2012. Stačí, když na www.KLiNGEL.cz nakoupíte zboží v minimální hodnotě 800 Kč, při objednávce zadáte kód BUY1 a hodnota poukázky se vám odečte z výsledného nákupu.

Zásilkový dům KLiNGEL přináší svým zákazníkům TOP kvalitu již 90. let Zpočátku měl ve své nabídce pouze látky a textilní výrobky. Později sortiment rozšířil o potřeby pro domácnost, exkluzivní šperky a bižuterii. Současně také o nábytek, domácí spotřebiče a bytové doplňky. Dnes si zákazníci mohou i v České republice prostřednictvím katalogů objednat kompletní sortiment KLiNGEL. Pro zákazníky vychází dvakrát ročně nabídka v hlavním katalogu KLiNGEL, pro jaro/léto a pro podzim/zimu. Hlavní katalog KLiNGEL obsahuje oblečení pro ženy, oblečení pro muže, obuv a nabídku pro bydlení a domácnost.

Kromě svého hlavního katalogu nabízí KLiNGEL sortiment také ze svého katalogu Laura Kent. Značka Laura Kent vnese do vašeho šatníku sportovní módní styl pro moderní aktivní ženu. Nečekejte extrémně sportovně laděné outfity. Sportovní je v případě značky Laura Kent především synonymem pro maximálně pohodlnou eleganci. Casual styl Laura Kent vám nabídne oblečení na každý den, praktické a pohodlné outfity do práce i pro volné dny. Speciální je pak katalog Glööcker, který je výsledkem spolupráce společnosti KLiNGEL a německého designéra Haralda Glööcklera. Společně přináší i obyčejným ženám módu ve stylu haute couture. Jeho modely jsou extrémně nezávislé, bohaté a vzrušující. Navíc si je mohou koupit ženy také ve všech velikostech, což pro luxusní módu rozhodně nebývá běžné. V dámské módě se KLiNGEL zaměřuje na módu pro skutečné ženy. Tomu odpovídá sortiment oblečení pro ženy všech věkových kategorií, vyberou si nejen dvacetileté ženy, ale také třicátnice, čtyřicátnice, padesátnice i šedesátileté ženy, kterým záleží na jejich dobrém vzhledu. Pro celu nabídku je charakteristická dostupnost v celé škále velikostí, samozřejmě včetně těch větších.

KLiNGEL působí v mnoha zemích Evropy a tuto kvalitní módu tak mohou nosit zákaznice nejen v Česku, ale také na Slovensku, v Německu, ve Francii, v Belgii, v Holandsku, v Rakousku, ve Švédsku, v Norsku, Finsku, v Rusku nebo v Polsku. Společnosti KLiNGEL mimořádně záleží na spokojenosti zákazníků a proto v ponuce KLiNGEL naleznou zákazníci pouze ověřenou kvalitu. Ještě předtím, než se zboží dostane do nabídky KLiNGEL, prochází zboží přísným procesem zkoušek kvality. I proto může KLiNGEL dostát svého hesla: KLiNGEL padne jako ulitý!

 

Zdroj obrázků: KLiNGEL.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram