Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

S tak hojným počtem zájemců o náš projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“, který každým dnem generuje desítky nových adeptů a horkých kandidátů, jímž touto cestou nabízíme jedinečnou zkušenost a zážitek, jsme snad ani ve skrytu duše nepočítali.

Jsme ale nadšeni a rádi bychom tak všem, kteří neváhali a do projektu se k dnešnímu dni zapojili, upřímně poděkovali. Zároveň ale také poblahopřáli Tváři respektive Tvářím Móda.cz pro měsíc leden 2016, do jejichž volby se napoprvé aktivně zapojila i česká módní návrhářka Monika Vaverová, jež zatoužila hned po dvojici modelek, které budou mít příležitost okusit její nejnovější kolekci.

 

Sny, touhy a přání Michaely Jánské a Markéty Lukasové se začnou plnit už zítra ateliérovým focením v okruhu skutečných profesionálů. Krom zkušené designérky dívky padnou i do rukou kreativního kadeřníka Petra Voláka ze Studia Václav Pražák HAIR DESIGN, jehož inspirací ve světě moderních trendů jsou hlavně ženská přirozenost a individualita a stanou před objektivem všestranného fotografa Martina Benýška.

 

Třebaže štěstí pro první kalendářní měsíc roku 2016 nepadlo právě na tebe, nezoufej! Stále zůstáváš ve „hře“ a můžeš to být právě ty, kdo se na našich titulech objeví už v následujících měsících. 

S ohledem na skutečnost, že se obě dívky na našem Coveru objeví až počátkem ledna 2016, máme pro vás připravený malý bonus v podobě backstage reportáže včetně videa z dílny mladé, kreativní videoprodukce FIVE SECOND.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram