MANGO oživuje 90. léta s Liu Wen a kolekcí Soft Minimal

MANGO oživuje 90. léta s Liu Wen a kolekcí Soft Minimal

Liu Wen směle přebírá štafetu z rukou Kendall Jenner a stává se hlavní tváří druhé sezónní kolekce španělské módní značky, která nedávno vtrhla do všech Mango obchodů.

Po spuštění kolekce Tribal Spirit v hlavní roli s Kendall Jenner v únoru tohoto roku značka MANGO představuje druhou kolekci Soft Minimal určenou nadcházející sezoně jaro/léto 2016, která bude vyobrazena v popředí reklamní kampaně.

U příležitosti uvedení kolekce vzdávající hold minimalistickému stylu 90. let, jež je od počátku letošního března k dostání na pultech všech obchodů značky MANGO, sáhla španělská módní značka po mezinárodně uznávané asijské modelce Liu Wen, která coby tvář kampaně prezentuje nejen dokonale zpracované úplety, jež jsou jen pouhým začátkem bohaté sezónní sbírky.

  

Kolekce Soft Minimal nabídne krom úpletů i nejrůznější kombinace šatů, krajkové saténové topy, rovné elegantní kalhoty i splývavé overaly, nebo blejzry s kontrastními lemy. Samozřejmě zde nechybí ani řada doplňků či nefalšovaná letní obuv v podobě sandálů, jež jsou postaveny na platformě.

  

  

Co o spolupráci s MANGO a nové kolekci říká sama Liu Wen?

„Spolupráce s MANGO byla úžasná. Cením si měkkého, minimalistického trendu, protože mě baví věci jednoduché, ale krásné. Veškeré oblečení, které nosím v kampani, má jednoduché linie a je vyrobeno z měkkých tkanin, jako je hedvábí, což je ideální pro jakoukoliv část dne. Myslím, že si ženy tuto kolekci zamilují, zvláště pak jakmile si ji skutečně osahají přímo v obchodech!“

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram