Mango zahájilo slevy - co v nich pořídit pro letošní léto?

Mango zahájilo slevy - co v nich pořídit pro letošní léto?

Slevy se v módních řetězcích opět roztrhly a tak je čas na nákupy. Móda.cz prohlédla nabídku Manga a poradí vám, po čem se tam porozhlédnout. 

Vzdušné šaty + Sandálky

Oba tyto skvělé kousky najdete právě ve výprodeji. S nabízenou slevou se vám do šatníku jistě pohrnou úplně samy. Kombinace zelených šatů se sandálky na nízké podrážce je vhodná do práce, na nákupy i na promenádu u moře. 

Overal + Podpatky

Šedý overal s šedavými lodičkami? Přijde vám to jako moc šedé? Ale kdeže! Šedá myš v těchto super stylových kouscích opravdu nehrozí. Navíc k overalu se nehodí nic víc jak pořádné jehlové podpatky...  

Džíny + Volný top + Gladiátorky + Shopper

Móda.cz dokázala ve slevách složit hned několik moderních outfitů, a tahle čtyřhra je jedním z nejlepších. Až ráno bude chladno a odpoledne parno, džíny s volným topem jsou dokonalé.

Maxišaty + Platformy

Po vzorovaných maxišatech v létě 2015 teskní snad každé ženské srdce. Mango má letos maxišatů opravdu požehnaně, ale když jsme zahlídli tyhle, byly jasnou volbou. A k nim jedině nízká podrážka a hodně pásků nebo pořádná platforma. 

Overal + Sandálky

Odpusťte nám další overal. Ale těch nikdy není dost! Tento černý se hodí do práce i do divadla. Společně s psaníčkem s bílým detailem a černými sandály je univerzálním modelem kdykoli. A kamkoli. 

Zdroj: mango.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram