Manikúra na poslední chvíli?

Manikúra na poslední chvíli?

Upravené ruce jsou pro muže víc než ňadra!

Plán na večer už jistě máte, ale pojďte se ještě rozmazlit a užít si ten nejromantičtější den v roce jen tak sama pro sebe. Nebo vezměte kamarádku, vždyť to je také způsob lásky a užijte si Valentýnský den třeba na společné manikúře. Už jen ta masáž prstíků a zápěstí má něco do sebe!

Ať už máte představu o dnešním večeru jakoukoliv, buďte připravena na vše! S šarmem, upravená a krásná. I ta obálka s Valentýnkou se totiž bude otevírat mnohem příjemněji. A to ani nemluvím třeba o zásnubním prstýnku! Hned se bude mnohem lépe navlékat  na prsteník s krásnou manikúrou!

Jak dokazují ankety, většina mužů považuje ruce ženy za druhotný pohlavní znak. Někteří muži tvrdí, že jsou, cituji: “Nádherné, když jsou hezky upravené a hebké” Pro některé muže jsou dokonce ruce důležitější než  ňadra, si představte! :)

Podívejte se do naší galerie valentýnského nail designu a vyberte si ten, který bude slušet právě Vám. Třeba  toho Vašeho Valentýna  mile překvapíte. Nepodceňujme je, někdy i malý detail dokáže zaujmout.

Krásný dnešní večer, dámy!

Foto: Stylebistro, Google

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram