Máte větší velikost a nevíte, kde sehnat plavky? Poradíme!

Máte větší velikost a nevíte, kde sehnat plavky? Poradíme!

Sehnat plavky, aby zakryly větší zadeček a poskytly dostatečnou oporu pro bujnější dekolt, není hračka. V Triole ale myslí na všechno!

Triola nabízí svým zákaznicím kvalitní spodní prádlo a plavky již téměř sto let. V plavkové kolekci 2017 opět volila střihy hodící se i pro ženy, které nemají postavu jak z titulky módního časopisu. Pro hubené dívky většinou není problém sehnat plavky, protože plavkových podprsenek s výztuží najdete v obchodech i na internetu nepřeberně. Módní a hlavně funkční plavky pro ženy s větší velikostí hrudníku však bývají problémem. Triola ale vršek plavek nabízí až do velikosti G, některé modely sahají až k písmenu K. 

Plavky od Trioly ocení zejména ženy s větším dekoltem, které od plavek nežádají jen hezký vzor, ale také dokonale padnoucí střih tak, aby se během koupání mohly pohodlně hýbat a nemusely se obávat nepříjemných faux pas. I proto v řadě Triola (na e-shopu najdete také řadu Dorina) nenajdete žádné trojúhelníkové bikiny, ale plavky nejčastěji střižené stejně jako podprsenka na běžné nošení nebo model bandeau. Jen plavky se širšími ramínky, zapínáním na zádech a jemnou výztuží včetně kostic totiž dokážou poskytnout požadovanou oporu a pohodlí majitelkám většího hrudníku. A žádný strach není na místě ani u spodního dílu, ty Triola nabízí v bokovém provedení a ve střihu se zvýšeným pasem. Díky tomu hravě schováte i větší nebo ne úplně pevný zadeček. 

Mrkněte se na všechny modely pro léto 2017

triola.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram