MBPFW 2017: Kam se chystá naše redakce?

MBPFW 2017: Kam se chystá naše redakce?

Zářijový Fashion Week se nezadržitelně přiblížil. Program nabízí mnohé, na co se nemůžeme dočkat v redakci Móda.cz? Prozradíme.

1. MANOLO BLAHNIK - KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY THE ART OF SHOES

Účastníci komentované prohlídky, která se uskuteční 6. září mezi půl sedmou a půl osmou večerní, se setkají s iniciátorkou výstavy Marcelou Tosal, která je provede a podělí se o některá z tajemství, jež Blahnikovy hvězdné střevíčky skrývají. Vstupné na prohlídku vyjde na tři sta korun.

2. TEREZA VU - OTEVÍRÁNÍ SHOWROOMU A PŘEHLÍDKA SPODNÍHO PRÁDLA

V rámci otevření showroomu české návrhářky Terezy Vu proběhne 6. září také malá přehlídka, kde bude představena nová kolekce spodního prádla. Vstup je však pouze na speciální pozvánky, a proto vám přineseme z akce informace a fotky po jejím skončení. Vy se ale můžete v dalších dvou dnech stavit mezi 12-19 hodinou na prodejní akci.

3. KŘEST KNIHY BECAUSE OF FASHION

Zbrusu nová kniha mladého nadějného streetové fotografa Jakuba Ferance nás vezme do krás streetové módy. Pod názvem Because of fashion představí více jak 250 českých a slovenských osobností, které spoujeme s módou. Vstup je volný, takže pokud vás křest zajímá a rádi byste autora viděli naživo, zajděte 7. září v 19:00 do Freshlabels na Jindřišskou.

mbpfw.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram