Melissa vkročí na podpatcích i do příštího léta: boty připravila s Lagerfeldem, Westwood i Jasonem Wu!

Melissa vkročí na podpatcích i do příštího léta: boty připravila s Lagerfeldem, Westwood i Jasonem Wu!

Gumové botičky, které lezou do zelí módním botám.

Někdo je miluje, někdo je pokládá za vrchol nevkusu, mluvíme o gumových botách Melissa, které od gumových balerínek a žabek už nějakou dobu míří také mezi dámské lodičky a nyní také poprvé mezi lodičky s jehlovým podpatkem. I když třeba právě nejste příznivcem bot Melissa, uznejte, že něco na nich určitě je.

Vždyť své jméno s těmito botami spojují už i věhlasná designérská jména, jakými je například Karl Lagerfeld, Jason Wu nebo Vivienne Westwood. Boty Melissa Spikes, které jsou prvním jehlovým modelem značky, dostaly atraktivní peep deluxe design se zdobenou patou malými ostny. Vzhledem k tomuto designu by se očekávalo, že za modelem bude stát samotný Louboutin, ale nestojí. Zato se milovníci Melissa mohou už nyní podívat na nejnovější kolekci značky, určenou pro nadcházející jaro a léto 2014 a spatřit tak i novou verzi „ spikersek“.

Které další modely ještě Mellissa dále rozvine?

Pokračování se pro letní sezónu 2014 dočkala nejen úspěšná spolupráce s Vivienne Westwood, ale i letošní novinka, spolupráce s módním mágem Karlem Lagerfeldem.

Léto 2013 s botami Melissa
„We are flowers“ – to je slogan značky Melissa pro nadcházející léto 2014 Fashionfilové rozhodně očekávají, co představí Karl Lagerfeld. Kolekce Melissa Ginga + Karl Lagerfeld II je pokračováním letošní letní spolupráce značky s Karlem Lagerfeldem a díky němu se teď zrodil barevně inovovaný model poměrně masivní gumové boty se širokým podpatkem, který je součástí jednolité konstrukce boty. Bota bude k dispozici v celkem pěti barevně poměrně decentních variantách, které budou zdobit pruhy nad patou.

Další články o botách

Dalším zdařilým modelem, který vznikl ve spolupráci s designérskou hvězdou, která už se dlouho netají obdivem ke značce Melissa, s designérkou Vivienne Westwood, je model boty Vivienne Westwood Anglomania + Melissa Slave Sandal. Vysoké gumové sandály s platformou a blokovým podpatkem drží kolem kotníku pásek. Zajímavé je, že atraktivní modrý a zelený pastel a tradiční rudou a černou, doplňuje také tmavá zlato-mosazná barva modelu boty, což je barva pro gumu dost netradiční. Není to však zdaleka jediný model, za kterým stojí Vivienne Westwood a další najdete v galerii na konci článku. Boty Mellisa se inspirovaly květinami. Najdeme je v barvách i ve tvarech modelů bot, ale také v jejich názvech.

Lodičky Mellisa plnohodnotně doplňuje klasika, Melissa balerínky, Melissa žabky i Melissa sandály.

 

Zdroj obrázků: Melissa

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram