Mezinárodní den žen s Lisca

Mezinárodní den žen s Lisca

Mezinárodní den žen je významným okamžikem, kdy se připomíná a oslavuje ženská síla, jedinečnost a odhodlání. Je to den, kdy se vzdává hold všem ženám, jejichž přínos k společnosti a světu je nepřehlédnutelný. Je to také příležitost k tomu, abychom si uvědomili, že každá žena si zaslouží být oceněna a cítit se krásná a sebevědomá.

 

Značka Lisca je právě tímto principem řízena. Již od svých počátků se zavázala k tomu, že každá žena si zaslouží prádlo, které nejenže zdůrazňuje její krásu a jedinečnost, ale také jí poskytuje pohodlí a sebevědomí každý den. Právě proto Lisca vyrábí širokou škálu spodního prádla, které je navrženo s ohledem na různé tvary těla, styly a potřeby.

Od klasických a elegantních modelů, vhodných pro každodenní nošení, po smyslné a luxusní sety určené pro zvláštní příležitosti, Lisca se zaměřuje na to, aby bylo prádlo přístupné a přitažlivé pro všechny ženy bez ohledu na jejich velikost, věk nebo životní styl.

Věděli jste že…
Fialová, zelená a bílá jsou barvami Mezinárodního dne žen? Fialová symbolizuje spravedlnost a důstojnost, zelená naději a bílá čistotu. Tyto barvy byly zvoleny v roce 1908 britskou Sociální a politickou unií žen (Women's Social and Political Union – WSPU) a dodnes jsou symbolem respektu a solidarity mezi ženami.

Kolekce Nightscape


     Podprsenka s výstuží: 1619 Kč, brazilky High-leg: 899 Kč

Kolekce Daydream

 Podprsenka: 1619 Kč, kalhotky: 899 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram