Millie Bobby Brown představuje novou kolekci značky Pandora zaměřenou na generaci Z

Millie Bobby Brown představuje novou kolekci značky Pandora zaměřenou na generaci Z

Ležérně zachycená kampaň nových šperků oblíbené značky přináší pohled do nitra vlastní identity. Zkuste se díky kolekci Pandora Me zamyslet nad šperky z recyklovaného stříbra.

Fotograf Cass Birdem zachytil herečku a aktivistku Millie Bobby Brown na zcela autentických a upřímných portrétech, na nichž můžete vidět i malé sběratelské kousky z nové kolekce. Je jich celkem 55 kusů, od náramků, přes malé náušnice až po ozdobné brože.

„Krása Pandora Me spočívá v tom, že každý člověk vnímá symboly jinak. Je to hravější způsob sebevyjádření a vyjádření vlastního příběhu – šperky není třeba brát jen vážně,“ říkají o nové kolekci Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, kreativní ředitelé společnosti Pandora a dodávají, že aktuální kolekce je navržena tak, aby inspirovala a vyzvala příští generaci spotřebitelů, aby hravým a sebevědomým způsobem vyjádřili věci, které milují nejvíce. „Chceme vzbudit jejich zvědavost, napojit se na věci, které milují a dát jim hlas.“

Modrý měsíc, čmeláci, hudební noty i magický jednorožec jsou každý originální, každý má svůj význam. Je jen na vás, jak budete tyto šperky nosit, a jaké jim dáte sdělení. Nechte se inspirovat třeba právě mladou herečkou.

Millie Bobby Brown podepsala dvouletou smlouvu se společností Pandora. První spolupráce je již na světě a v prodeji bude od 3. října 2019.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram