Milované TOMS v nových barvách a vzorech pro rok 2016

Milované TOMS v nových barvách a vzorech pro rok 2016

Jsou designové, pohodlné a ještě je o nich známo, že dělají dobré skutky. Oblíbené boty TOMS přicházejí v nových barevných variacích a těší se na letošní léto!

Divili bychom se, pokud byste ještě neslyšela, že TOMS prodejem svých bot přispívá v rozvojích zemí Afriky. Nejedná se o žádné rádoby reklamní triky, které používá více značek v duchu: koupíte boty a 10 % z ceny jde na něčí konto. TOMS za každý jeden prodaný pár posílá druhý chudým dětem. Tímto způsobem do Afriky doputovalo už přes 50 miliónů párů. Ovšem nelze zapírat, že právě pomoc je kolikrát důvodem, proč si lidé koupí právě TOMS a ne jiné podobné boty. ALE...

  
Červené Classic 1 679 Kč ; Modré Classic 1 679 Kč ; Světle modré Classsic 1 529 Kč

Lidé, kteří si koupí TOMS tenisky, sandálky, loafers či slip on nedělají vůbec žádnou charitu ze slušnosti a nekupují zajíce v pytli. Obuv TOMS je totiž kvalitní, pohodlná a designově přívětivě řešená, takže si v jejich nabídce dokáže vybrat každý muž a každá žena takový střih a barevnou variantu, že nové boty rázem dostanou v botníku výsostnou pozici. Loafers od této značky se vám zalíbí k chino kalhotám, k džínům i ke kraťasům. A v létě se na ně doma rozhodně prášit nebude. 

  
Vzorované 1839 Kč ; Slip on 2 029 Kč ; Háčkované Classic 1 839 Kč

zoot.cz 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram