MISS CZECH PRESS 2014 se stala Veronika Dejová

MISS CZECH PRESS 2014 se stala Veronika Dejová

Móda.cz měla tu čest účastnit se finálového večera soutěže krásy MISS CZECH PRESS 2014 v nádherném prostředí Fashion Clubu Praha. A která z dívek se stala absolutní vítězkou?

Skvělá atmosféra i chvíle plné napětí a očekávání ovládly finálový galavečer celostátní soutěže krásy MISS CZECH PRESS 2014, který se konal tuto sobotu 20. září v nádherném a velice příjemném prostředí Fashion Clubu Praha.

Pestrým programem provázel báječný moderátor Karel Voříšek, který svým talentem a vtipným komentářem bavil celé publikum. Po úvodním slovu začala skutečná show. Finalistky přitančily v maskách a svou taneční choreografií, na které spolupracovaly s Karolínou Ondrejkovou, rozpohybovaly nejen svá ladná těla.

Třiadvacet přítomných porotců nemělo nijak lehkou úlohu. Všechny finalistky byly opravdu krásné. V této soutěži však nejde jen o vhled, ale také o charakterové vlastnosti, osobnost, sympatie, vnitřní jas a pohodu.

Během večera na ně tedy čekalo hned několik „zkoušek“ a byla to neuvěřitelná podívaná. Program doplnil svým zpěvem také host večera Martin Maxa.

První zkouškou byl rozhovor s Karlem Voříškem, ve kterém všechny krásky obstály na výbornou.

Následovala promenáda v plavkách, kdy dívky ukázaly kůži a také svůj modelingový talent i chůzy.

Na závěr nás finalistky okouzlily během módní přehlídky společenských šatů ze svatebního salonu Delta Petry Vyoralové, mezi kterými nechyběly ani šaty svatební.

 

Svatební salon Delta však neoblékl pouze finalistky, ale také tvář letošního ročníku soutěže Veroniku Kašákovou a ředitelku FashionModels Žanetu Kacerovskou.

Každá soutěž krásy mívá jednu absolutní vítězku a tou letošní se po dlouhém a náročném rozhodování stala krásná a sympatická dvaadvacetiletá rodačka z Plzně Veronika Dejová.

Titul 1. vicemiss získala Lucie Holubová z Prachatic, titul 2. vicemiss obdržela Michaela Skřivánková z Hodonína, Miss Sympatie se stala Tereza Jinochová z Neratovic a Miss generálního partnera soutěže – společnosti Centropol - Hana Vágnerová z Brna a Miss Fire Andrea Volešáková z Prahy.

Předávání korunek a závěrečný galavečer ovládly krásné okamžiky, na které budou všichni účastníci jistě dlouho vzpomínat.

Zdroj fotografií: Miss Czech Press, Josef Polášek Photography

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram