MISS Full Of Beauty letos ponese titul MISS Prima křivky!

MISS Full Of Beauty letos ponese titul MISS Prima křivky!

Soutěž MISS Full Of Beaty získává nové jméno – MISS Prima křivky! Účastníků soutěže, programu ani jeho kvality se to vůbec nedotkne, co za tím ale stojí?

Změna jména soutěže z MISS Full Of Beauty na MISS Prima křivky! má jednoduché vysvětlení. Jednatelé plus size modelingové agentury Full Of Beauty s.r.o., která soutěž MISS FOB pořádala, se rozhodli ukončit spolupráci a veškeré závazky přebírá agentura CZ Plus Size Models s.r.o., jejímiž majiteli jsou právě jedni z bývalých jednatelů agentury Full Of Beauty s.r.o. Roman Fareq a Markéta Zámyslická.

Tato změna se však nikoho nedotkne, Agentura CZ Plus Size Models s.r.o. na sebe bere veškeré závazky vůči finalistkám i partnerům, a to jak finanční, tak mediální.

Ani diváci a fanoušci finalistek se nemusí bát. Vše proběhne podle plánu: finálový večer (13. 9. 2014) v Divadle Hybernia od 19:00, jeho koncept a všechna soustředění finalistek (18. 7. - 20. 7. 2014, 15. 8. - 17. 8. 2014 a 31. 8. - 5. 9. 2014) proběhnou beze změny.

Proč právě MISS Prima křivky!?
Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love se již pro druhý ročník soutěže původní název MISS Full Of Beauty nehodí a proto se bude jmenovat MISS Prima křivky! S podtitulem …with love.

Propojení názvu soutěže s jednou z nejvýznamnějších televizí v ČR – TV Prima je obrovskou příležitostí dostat do povědomí žen skutečný pohled na krásu ženy. Prezentovat přirozenou ženskou krásu a půvab bez drastických a životu nebezpečných diet.

Jaké lze očekávat změny?
Nově budou moci příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky také na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

Po schválení, jak majitelů pořádající agentury CZ Plus Size Models s.r.o., tak TV Prima Love představujeme zbrusu nové a velmi povedené logo soutěže a též nové webové a facebookové stránky – MISS Prima křivky!  ...with love.

Toto spojení jistě přinese všem lepší dostupnost novinek ze světa krásných, osobitých a charismatických žen, které nemají pomyslné ideální míry 90-60-90 a přesto mají šarmu a půvabu na rozdávání.

Zdroj: CZ Plus Size Models s.r.o.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram