Móda Na břehu Rhôny

Móda Na břehu Rhôny

Nový měsíc, nové módní trendy, nové prostory, nové tváře magazínu Móda. Těšili jste se na výsledek naší poslední práce? Zde je!

Jak jsme již předeslali, další focení do projektu Tvář magazínu Móda je již úspěšně za námi, a na světě je tak zcela nový, svěží a energický Cover oznamující příchod léta, které jsme přivítali Na břehu Rhôny společně s Dominikou Býmovou a Petrou Žaludovou oděných do top trendů letošního léta.

Outfity pro tuto příležitost zvolené vizážistkou a stylistkou Kateřinou Kuzmovou ovšem doplňovala i další nezbytnost s létem spojená, kterou jsou sluneční brýle. A sice brýle zapůjčené skvělou značkou Bodyych, která nám ochotně poskytla svou nejnovější kolekci plnou barev a skvělých retro tvarů, jež mohou zdobit jak klasická ochranná skla proti slunci, tak i dioptrická skla.

Pokud jste se tedy podobně jako my nemohli dočkat výsledku, kterého jsme dosáhli díky značné profesionalitě všech zúčastněných, pak nám dovolte, abychom vám sérii snímků nadějné fotografky Adély Bělkové, jež měla díky improvizacím a skotačení obou modelek plné ruce práce, nyní oficiálně představili.


Ženskost obou modelek zvýrazňovaly i originální šperky KAT. JEWELRY designérky Kateřiny Sochorové

 

      

  

               

  

  

 

Módní značka: BRÝLE BODYYCH, ŠPERKY KAT

Styling, vizáž: Kateřina Kuzmová

Modelka: Dominika Býmová, Petra Žaludová

Fotograf:Adéla Bělková

Supervize: Petra Žaludová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram