Moderní nezbytnosti do chladného podzimního počasí

Moderní nezbytnosti do chladného podzimního počasí

Exkluzivní výběr stylových, klíčových kousků a nadčasových nezbytností, které musí být o letošním podzimu součástí každého pánského šatníku.

Maskulinní, městské a trendy, přesně takové by měly být kousky náležící vašemu podzimnímu šatníku. A přesně tak je také vystihuje poslední kolekce módního řetězce H&M Modern Essentials selected by David Beckham odhalující moderní nezbytnosti podle Davida Beckhama.

Když David Beckham vybíral kousky pro kolekci Modern Essentials, bral slovo 'nezbytnost' velmi vážně. Proto se zaměřil na klasiku, která jen tak nezestárne.

Nová mužská uniforma od H&M pro podzim 2016.

Celá podzimní kolekce se opírá především o takové kousky pánského oblečení, které dokážou bezchybně fungovat jak dohromady tak i samostatně.

K těm výjimečným kouskům patří nová letecká bunda - pánská klasika, která využívá vlnu, zatímco nylonový bomber na zip je nejen naprostou nezbytností této sezóny, ale je také dokonalým kouskem pro přechodná období. Dvouřadý tříčtvrteční kabát ke kolenům je pak perfektním příkladem formálnosti a jednořadé sako se dvěma knoflíky lze nosit jako elegantní kousek, přestože se skvěle hodí i k ležérnějším typům oblečení.


Kožešinový límec dělá z bundy výjimečný kousek pro tento podzim

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram