Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Pokud svou oblíbenou džínovou sukni ještě nemáte, pak zbystřete! Je to investice na mnoho let dopředu. A nakonec si i vy uvědomíte, na kolik způsobů ji můžete vynosit.

V první řadě vás určitě napadne street style, a musíme uznat, že právě tady má denimová sukně velké zastoupení a vyhřáté místo pod sluncem. Aby taky ne! Pohled na džínovou sukni se stylovými Converskami a výrazným topem, je prostě klasika, která nikdy neomrzí!

 

1. Dolce & Gabbana 645 eur, 2. Balenciaga 795 eur, 3. Converse  4. Dolce & Gabbana 745 eur, 5. Alighieri 291 eur

 

Denimovou sukni seženete ve všech délkách, odstínech i v různých hmotnostech dané látky. Není denim, jako denim. Dlouhá verze této sukně dodává postavě šmrnc, s topem na ramena nebo s dlouhým rukávem pak působí velmi žensky.

Kašmír a denim jsou kombinací, která k sobě rovněž pasuje. Stejně jako dámský blejzr nebo saténová halenka ve výrazných barvách. Nebojte se denimovou sukni kombinovat, od tenisek až po vysoké sandálky k ní bude pasovat opravdu téměř každá obuv.

foto: pinterest.com, instagram.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram