Monika Babišová si svým outfitem podrobila i Ameriku

Monika Babišová si svým outfitem podrobila i Ameriku

Nezáleží na tom, jaký názor má člověk na politiku kontroverzního premiéra České republiky Andreje Babiše. Ale po dnešku musíme uznat jedno - jeho manželka má opravdu styl.

České trumfy v rukávě

Návštěva českého premiéra ve Spojených státech a setkání s prezidentem USA Donaldem Trumpem a jeho ženou v Bílém domě -  sledovaná událost, která poslední dva dny plní titulky českých novin. Naší redakci ale zajímá něco jiného. A to, jak se oblékly drahé polovičky hlav obou států - Melanie Trump a Monika Babišová. A možná vás překvapí, že dražším oblečením tentokrát trumfovala v Bílém domě právě Monika Babišová.

Melanie Trump v barvách zmijozelu

Pojďme ale postupně. První dáma Spojených států amerických Melanie Trump zvolila pro setkání elegantní smaragdově zelený kabát od návrhářky Alexa Chung. Jako doplněk zvolila béžové boty na podpatku od svého oblíbeného návrháře Christiana Louboutina s rudou podrážkou v hodnotě přes 16 tisíc korun. Pod kabátkem, přepásaným páskem se stříbrnou kruhovou sponou, schovala první dáma ještě béžovou sukni či šaty - kabátek totiž nesundala ani na oficiálním jednání uvnitř Bílého domu.

Křehká a půvabná Monika Babišová

Monika Babišová však přetrumfla první dámu, a to jak rozpočtem, tak elegancí a sledováním barevných trendů ve světové módě. Pro setkání zvolila dvouřadý růžový kabátek s koženými rukávy značky Fendi v hodnotě 135 tisíc korun. Podle Novinek.cz je tento model až čtyřikrát dražší než model první dámy USA. Model doplnila Monika Babišová růžovými lodičkami Jimmy Choo, jejichž cena se pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun. Pod kabátkem ukrývala krásné bílé šaty, ke kterým zvolila i lehké líčení, čímž vzbudila dojem krásné křehké dámy plné elegance a ženskosti.

České granáty pro první dámu USA

A nezahálel ani český premiér. V pánské módě sice není u politiků mnoho možností, jak módně zaujmout. Především proto,  že se jakákoli extravagance může obrátit proti nim. Premiér Andrej Babiš však během návštěvy ve Spojených státech uchvátil svými botami i samotného prezidenta USA Donalda Trumpa. A móda nezůstala pozadu ani při předávání darů obou státníků. Melanie Trump dostala od české delegace originální náušnice s českými granáty. Na oplátku dala Melanie Monice Babišové krásný šátek a Donald Trump daroval Andreji Babišovi dres washingtonské hvězdy Tomáše Satoranského.

zdroj fotek: facebook.com, instagram.com, twitter.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram