Moschino se v nové kolekci snaží oslnit svým všudypřítomným logem

Moschino se v nové kolekci snaží oslnit svým všudypřítomným logem

Nová podmanivá kolekce módního domu Moschino na první pohled vyjadřuje vše, co má na srdci. Značka s potiskem svého loga rozhodně nešetřila a připravila tak kolekci, která je na první pohled nepřehlédnutelná.

Kolekce příhodně nazvaná Logo odráží zimní kousky v monochromatických odstínech od hlavy až k patě poseté logem značky. Kromě čokoládově hnědé a jemné modré jsou k dostání i kousky v pastelově růžové barvě. K tomu nechybí do posledního detailu dokonalé doplňky, klobouky i boty.

Kreativní ředitel Jeremy Scott vnáší do nové kolekce hravou estetiku. Modelky Mayowa Nicholas, Lulu Tenny a Jeranimo van Russel se na snímcích kolekce objevují ve výrazných pózách a s vážným, ale také smyslným výrazem v obličeji. Kolekce je z velké části velmi hravá a rozhodně zastoupí okamžiky, kdy její nositelé budou vyčnívat z davu. Stylistkou při natáčení kampaně se stala Carlyne Cerf de Dudzeele, která s italským módním domem spolupracuje velmi často.

Jednoduchá, ale stylová kolekce Logo ikonické značky Moschino nabízí klasická trička, péřové bundy, stylové kabáty, výrazné klobouky, batůžky i kabelky, stejně jako drobné doplňky a boty. Jako již tradičně ke kampani vznikl i krátký film, ve kterém dvě modelky a jeden model perfektně prezentují novou kolekci. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram