Must have kousky v bytovém textilu

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Pokud jste doposud řešili jiné věci a na svůj interiér jste se ještě nestihli zaměřit, je nejvyšší čas to udělat. Zkuste začít tím, že si vyladíte bytový textil, který dokáže místnost proměnit doslova v pár minutách. Jaké jsou aktuální must have bytového textilu?

Klasická modrá

Barvou roku 2020, jak víme, je klasická modrá. Ta se odráží do všech směrů, tedy i do interiéru jako takového. Naším tipem je zaměřit se na modré ložní povlečení nebo povlaky na polštářky na sedačku. Klasická modrá je barvou, která vás jen tak neomrzí, nemusíte se tedy bát, že budete polštářky za dva měsíce zase měnit. Modrá je barvou příjemně uklidňující a do interiéru perfektně zapadne.

Hygge po česku

Jestli je vám pohodový přístup k životu propojený s pohodlným bydlením vlastní, pak vás určitě hygge po česku bude bavit. A jaká je hlavní myšlenka hygge stylu? Najít si v každém okamžiku něco krásného, a to určitě nebude tak složité. Začít můžete svou koupelnou, kde sladíte své ručníky a osušky. Vyzkoušejte to, uvidíte, že vás výsledek ohromí.

Útulná ložnice

Zejména důležité je, cítit se doma útulně. Obzvlášť pokud se jedná o vaši ložnici, kde trávíte přeci jen několik hodin každý den, respektive každou noc. Jak dosáhnout útulného prostředí? Zkuste se v ložnici neobklopovat zbytečnými předměty, které by mohly bránit v klidném spaní. Zapomeňte na keramické figurky, nespočet obrazů či obrázků i na různé talismany. Volte střídmost, jeden či dva květináče s živými kytkami a stejné množství obrazů či fotek. Ložnice by měla být místností, která v nás vzbuzuje čistotu a klid. Vynahradit si to můžete na barevném povlečení, které dodá místnosti potřebné teplo.

Geometrie i květiny

Klasika, která nikdy nevyjde z módy. I letos jsou trendem květinové motivy, které nám k teplému počasí jednoduše perfektně pasují. Podobně jsou na tom i geometrické vzory, které na povlečení působí elegantně a stylově zároveň.

matejovsky-povleceni.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram