Na jaře vás módně obleče KLINGEL: vyberte si z nového katalogu a využijte poukázku na 250 Kč!

Je čas doplnit šatník novými jarními módními kousky

Existuje obyčejné oblečení a existuje móda formující postavu:

KLINGEL nabízí pro ženy všech věkových skupin právě to druhé, kvalitní módu, která s naším vzhledem udělá zázraky! Dámská móda v sortimentu Klingel přináší nové trendy pro sluneční dni. V katalogu KLINGEL najdete pletené svetříky či trenčkoty, kožené bundičky pro chladnější jarní rána, ale také lehké letní oblečení, halenky, tričky, topy, tuniky, sukně, šaty nebo kalhoty. Oblečení můžete sladit s doplňky, kabelkami, botami nebo bižuterií.

Podstatou filozofie KLINGEL je nabídnout módu všem ženám. Obléct nejen náctileté dívky, kterým většinou sluší cokoliv, ale obléct a ještě jako bonus vyformovat postavu každé věkové skupině žen: dvacetiletým, třicetiletým, čtyřicetiletým i ženám starším padesáti let. Každá z nás chce vypadat dobře a ať se snažíme sebevíce, věk a i třeba pár kil navíc, se na naší postavě umí podepsat. Proto potřebujeme vzory a střihy oblečení, které nám pomohou vypadat naprosto dokonale. Naše krása už není zcela „zadarmo“ a vyžaduje investice v podobě našeho času i kvalitního oblečení.

Klingel nabízí nejlepší světovou módu
I když v katalogu KLINGEL najdete modely, kde je hlavní důraz kladen na dokonalý střih a kvalitní materiál, nemusíte se bát, že by oblečení nekorespondovalo s posledními módními trendy. Naopak! V katalogu KLINGEL najdete všechny aktuální módní trendy. Zářivé až neonové barvy, pastelovou paletu barev, přemíru módních vzorů, exkluzivní outfity v námořnickém duchu, módní barevné kalhoty a džínsy v celé škále odstínů a barev. Oblečení z katalogu se hodí pro formální nošení do práce, pro volný čas nebo sport, na doma, ale i k večerní nebo jiné slavnostní příležitosti. Tričko s módní vyšívanou květinovou krajkou a s aplikací z perel a štrasu ze série La belle creation. Cena: 1199 Kč.

Využijte nákupní poukázku jako bonus! KLINGEL si již tradičně zakládá na nízkých cenách spojených s vysokou kvalitou nabízeného sortimentu. Nyní navíc jako zákazník získáváte 250 Kč poukázku na nákup jako dárek. Cena poukázky se vám odečte z ceny vašeho nákupu. Stačí, když si z katalogu vyberete zboží v celkové částce minimálně 800 Kč. S nákupem neváhejte. Platnost poukázky je omezena do 3. 4. 2012.

 

Zdroj obrázků: Klingel.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram