Na první módní přehlídce 3D plavek Marka Lopatiče české krásky ukázaly, že móda je opravdu zábava

Na první módní přehlídce 3D plavek Marka Lopatiče české krásky ukázaly, že móda je opravdu zábava

První českou kolekci plavek vyrobenou pomocí 3D tiskárny představila značka Marko.in. V lechtivých modelech se na ledě Tipsport arény předvedly české Miss

Hudební show provázela páteční módní přehlídku značky Marko.in, která představila veřejnosti 3D modely plavek vzniklé za pomoci 3D tiskárny. Poprvé v české módní historii se objevily plastické modely inspirované pravou divočinou, která z nich doslova vystupovala. Mladý návrhář Marko Lopatič se pustil do projektu, který jednoznačně dělá z módy umění, využívá nejmodernější výrobní postupy a symbolizuje hravou radost z oblečení. Ve spolupráci se studiem 3D gang a předními českými kráskami ukázal nový směr vývoje českého módního průmyslu.

Netradiční atmosféra hokejového zápasu Play Off HC Lev Praha posloužila Marko Lopatičovi jako kulisa pro představení jeho první kolekce dámských plavek. Historicky druhá módní show na ledě pražského hokejového Lva proběhla v pátek 7. března za vítězství domácích 4:3. Odměnou fanouškům i samotným hokejistům byla následující půlhodina, ve které se na červeném koberci předvedly ve velmi sexy modelech Kristýna Rabštejnková, Eliška Bučková, Katka Votavová, Lucie Smatanová či Jana Doleželová. Jejich těla se díky 3D plavkám proměnila například v otevřenou tlamu lva s ostrými tesáky nebo v motýlí vílu, které to nejnutnější zakrývají jen pestrobarevná křídla. Sexy postavy krásných dívek podtrhly vysoké luxusní podpatky, které zapůjčila česká značka obuvi DAPI.