Načerpejte energii, doplňte vitamíny!

Načerpejte energii, doplňte vitamíny!

Jak nejlépe překonat jarní únavu? Sychravé zimní počasí, stmívání a málo slunečního svitu, nám na optimistické náladě rozhodně nepřidalo. Nyní se dny prodlužují, slunečních paprsků je více a hned se na svět díváme optimističtěji, i přesto jsme ale v těchto měsících bez energie.

 Jarní únava je běžný fenomén. Po zimě je tělo vyčerpané, zápolíme s výkyvy teplot i změnou času. Tělu dali mnozí z nás přes zimu pěkně zabrat. Imunitní systém se musel více než jindy potýkat s odoláváním před různými infekcemi zvenčí. Nyní je tedy ten správný čas doplnit vitamíny tak nezbytné pro náš organismus. S tím vám rád pomůže vysokorychlostní varný mixér Perfectmix Cook od značky TEFAL. Doplňte potřebné vitamíny a připravte si např. chutné smoothie! Bez větší ztráty tolik potřebných živin. Uvidíte, že se vám hned dobijí baterky!

Nejen v tomto chladném období je Tefal Perfectmix Cook (BL83SD30) ideálním partnerem v kuchyni. V zimě zahřeje krémovými či nudlovými polévkami, pomůže uvařit nejjemnější svíčkovou nebo v páře připraví zeleninu, ryby a maso bez ztráty vitamínů, chuti a barvy. Jakmile vysvitne sluníčko, potěší koktejly, zmrzlinou i ledovou tříští. V nabídce přednastavených programů jsou samozřejmostí ovocná či zeleninová smoothie, kompoty i rostlinná mléka. Domácí dětské příkrmy a přesnídávky na dvě kliknutí jsou obrovskou pomocí pro rodiče. Jako první svého druhu disponuje Perfectmix Cook odnímatelným dnem s noži a samočístícím programem, který likviduje až 99,99 % bakterií!

Perfectmix Cook disponuje intuitivním dotykovým displejem s 10 přednastavenými programy pro studené i teplé pokrmy, výkonným motorem o příkonu 1400 W a rychlostí 41 000 otáček za minut. Prvotřídní čepele s technologií Powelix zaručující dokonalé rozmixování pokrmů. Technologie Powelix navíc také zajišťuje o 30 % rychlejší přípravu oproti jiným modelům Tefal BL2C. Užitný objem nádoby z odolného skla je 1,75 l, objem košíku pro vaření v páře 0,5 l. Samočistící program pro hloubkové čištění pracuje s teplotou 100 °C a mixér zbaví až 99,99 % bakterií bez potřeby čistícího prostředku. Čepele z nerezové oceli jsou odnímatelné a snadno omyvatelné. Elegantní design a špičkové materiály tohoto spotřebiče jsou ozdobou každé kuchyňské linky.

Doporučená prodejní cena: CZ 4 999 Kč. 

Borůvková superbomba s Perfectmix Cook

Ingredience:

  • Hrnek čerstvých borůvek

  • 1 hrst baby špenátu

  • 1 banán

  • Půl hrnku rýžového mléka

  • Hrnek ledu

  • 1 čajová lžička Chia semínek

  • 1 čajová lžička medu

Vše vložíme do Perfectmix Cook a zvolíme program „Smoothie“, zmáčkneme „START“ a za chviličku máme hotovo.

Proč borůvky?

Borůvky se řadí mezi superpotraviny a to z mnoha důvodů, mají ohromující přínos pro zdraví každého z nás. Toto super ovoce má jednu z nejvyšších úrovní antioxidantů a nabízí i velké množství vitaminu C, E, železa, mědi a manganu, které podporují náš mozek a tělo. Je prokázané, že látky obsažené v borůvkách, pomáhají chránit mozek před negativním vlivem stresu a zmírňují vliv stárnutí.

Borůvky jsou vůbec nejvýznamnějším zdrojem antioxidantů mezi ovocem a mají tak nejvyšší schopnost ničit volné radikály (volné radikály se významně podílí na rozkladu buněk a tkání těla a působí na rozvoj rakoviny, srdečních onemocnění, cukrovky a dalších závažných chorob)! Jsou skvělou prevencí proti mnoha nemocím, lékem a silným podpůrným prostředkem při rekonvalescenci, napomáhají lepšímu průtok krve v organismu a jsou proto doporučované lidem s nedostatečným krevním oběhem v končetinách. Borůvky účinně chrání naši sliznici a stimulují její regeneraci. Jsou také ideální potravinou a lékem pro diabetiky.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram