Nadační panenka Simony Krainové v módních šatech

Nadační panenka Simony Krainové v módních šatech

Světoznámá topmodelka Simona Krainová nejen že dokáže okouzlit svou krásou, ale coby ambasador organizace UNICEF také rozdává radost a šíří dobro. 

Světoznámá česká topmodelka Simona Krainová je nejen velice úspěšnou a krásnou ženou, ale také starostlivou milující matkou. A právě současné „povolání“ na plný úvazek Simonu svým způsobem motivovalo k její největší ctnosti, a sice schopnosti prosadit své snažení v pomoci druhým, hlavně pak dětem.

A v tomto duchu se nese i nejnovější spolupráce ambasadorky světové organizace UNICEF a Simoniny dvorní návrhářky Kateřiny Geislerové. Obě dámy totiž spojily své síly u příležitosti významného charitativního projektu Adoptuj PANENKU a zachráníš DÍTĚ. Jak už sám název napovídá, společně pak vytvořily panenku s andělskou tváří české topmodelky a symbolicky oděné do šatů z exkluzivní kolekce Kateřiny Geislerové. Mimochodem se jedná o věrnou kopii modelu, který byl vytvořen speciálně pro uplynulý Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.

 

O zapojení do projektu Simona Krainová říká:„Jsem ambasadorkou UNICEF, takže považuji za samozřejmost pomoci v tomto projektu, který se mi navíc líbil v tom, že jsem se na něm mohla kreativně podílet s Kateřinou Geislerovou“

Panenka pomoci a naděje pro potřebné děti, bude 25. listopadu 2014 vydražena v rámci benefiční aukce UNICEF, jejíž výtěžek poputuje na podporu očkovacích programů právě pro děti z rozvojových zemí. Charitativní akce se uskuteční na konci listopadu v Českém muzeu hudby v Karmelitské ulici 2/4 na Praze 1 a vstupenky na dražbu je již nyní možné rezervovat na [email protected], nejpozději však do tří dnů před samotnou dražbou.

Zapojíte se také?

 

Zdroj: evcommunications

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram