Nádherné šaty Marchesa ctí nejnovější plesové trendy: inspirujte se úchvatnou fotogalerií!

Nádherné šaty Marchesa ctí nejnovější plesové trendy: inspirujte se úchvatnou fotogalerií!

Éterické šaty Marchesa nemají na světové módní scéně konkurenci! 

Je to prostě skvost. Éterické šaty Marchesa nemají na světové módní scéně konkurenci! Občas jim na paty šlape Elie Saab, občas Dior nebo dříve John Galliano, ale přesto si návrhářky značky, Georgina Chapman a Keren Craig, dokáží držet prvenství v noblese. V šatech Marchesa z poslední představené kolekce RTW spring 2012 uspěla i v neděli na udělování cen Golden Globes 2012 hvězda seriálu Glee Lea Michele. Zvolila dobře, značka Marchesa je sázkou na jistotu!

Pod značkou Marchesa tvoří návrhářky značky, Georgina Chapman a Keren Craig, již od roku 2007. Není to zas tak dlouho, přitom není červený koberec, po kterém by se šaty této značky na některé z celebrit neprošly. V modelech Marchesa se smetánka vdává, užívá si plesy a ukazuje se v nich na těch nejprestižnějších akcích. Povedené byly všechny kolekce a i ta poslední, RTW kolekce spring 2012 nezaostává za předchozími. Důkazem je i fakt, že si šaty z této kolekce zvolila hvězda muzikálového seriálu Glee, herečka Lea Michelle a v ostré kritice módních novinářů a stylistů uspěla na jedničku. Marchesa udává nový trend: plesové šaty téměř nerozeznáte od svatebních! Trend, kdy plesové šaty a slavnostní večerní róby nerozeznáte od svatebních, se objevil letos na předávání Golden Globes.

Nejedna celebrita zvolila šaty jako nevěsta. Přiznejme si, že se nám tento trend zamlouvá. Protože která z nás by se nechtěla obléct se do svatebních šatů a ukázat se v plné kráse, a to bez rizik, které svatba přináší, nemluvě opakovaná. Už dlouho vím, že muži museli vymyslet svatební šaty, abychom se vůbec chtěly vdávat! Módní trend tzv. „nahých barev” najdete v kolekci Marchesa na většině modelů. Tento trend, který se dominantně prosadil i mezi celebritami na letošním udělování cen Golden Globes, pro Marchesu znamenal, zaměřit se na „novou bílou“ sezóny: tedy bílou na šatech nahradit různě krémovými, narůžovělými nebo šedo-béžovými odstíny. Resort byl ještě plný barev Resort kolekce pro jaro 2012 Marchesa byla barevnější a také méně slavností. Představila spíše lehčí party šaty, které dokonale odpovídají trendu „malé barevné“ .

 

Zdroj obrázků: Style.com, Marchesa.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram