Námořnická móda se bude nosit i letošní léto

Námořnická móda se bude nosit i letošní léto

Tmavě modrá, bílá, červená. Pruhy, puntíky a pohoda. O tom je tolik populární námořnický styl. Pokud máte doma takové kousky ještě z loňska, radujte se. Ale klidně si přikupte i nějaké nové...

Některé z kousků, které jsme pro vás vybrali, se budou hodit na vodu. Jiné na jachtu a další na promenádu okolo moře. Všechny mají ale společné proužky, letní motivy a dojem, kterým působí. Naprostý klid a pohoda. Naprosto učebnicovou ukázkou je nepromokavý pršiplášť, který v létě oceníte zejména na vodě při nepřízni počasí. Triko s motivem lodiček je ideální na navození letní dovolenkové atmosféry, ať už jste kdekoli a pruhovaná sukně s provazovou tkaničkou přímo volá po povalování se na přídi naleštěné jachty se slunečními brýlemi. 

  
Pruhovaný nepromokavý kabát Brakeburn 2 799 Kč ; Šedé triko Brakeburn 899 Kč ; Pruhovaná sukně Brakeburn 1 199 Kč

Námořnický styl není ničím převratným a pravidelně si získává oblibu rok co rok. Navíc je tak snadné ho nosit, že to nejde poplést. Pokud vás znudila kombinace tmavě modré, bílé a červené, zkuste červenou nahradit žlutou. I to je parádní letní trojka, ve které se budete cítit skvěle. Vždycky skvěle ale budou působit bavlněné pruhované šaty, jako jsou tyto od ONLY s rovnými sandálky a slamákem. Takovou kombinaci můžete vytáhnout jak do města, tak k vodě a stále vám to bude slušet. 

  
Šaty ONLY 359 Kč ; Pruhované kraťasy Brakeburn 899 Kč ; Top Dorothy Perkins 529 Kč

zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram