Naučte se nový rituál s RECLAR PEELER. Péče o pleť bude snazší a zábavnější než kdy dříve

Naučte se nový rituál s RECLAR PEELER. Péče o pleť bude snazší a zábavnější než kdy dříve

Také máte své beauty rituály, které se snažíte dodržovat? Ne vždy je čištění pleti a následná péče úplně snadnou rutinou. Reclar Peeler umocní celkový proces přesně tak, jak vaše pleť potřebuje.

foto: se svolením Reclar

To, jak se cítíme uvnitř z nás vyzařuje i na povrch. Občas je náročné udržet si vnitřní harmonii, jsme unavení a schází nám čas i energie. V takových situacích se ocitáme z času na čas všichni, a o to více naše pleť potřebuje kvalitní péči. Abychom mohli zářit navenek, musíme se dobře cítit i uvnitř.

Podpořte své beauty rituály

Někdo svůj kosmetický rituál zahájí horkou vanou, jiní se mu věnují pravidelně před spaním, nebo naopak ráno, protože mají ještě dostatek energie i trošku času, než se vrhnou do denního koloběhu. Ať už večer nebo ráno, nezáleží na tom, jakou kosmetiku používáte, celou krásu máte sama v sobě. Podpořit ji můžete prostřednictvím Reclar světelné terapii.

foto: se svolením Reclar

Výsledky vidíte okamžitě

Domácí použití chytrých mašinek je stále oblíbenější. Pravidelnou podporou vašich rituálů v podobě hi-tech od LED světelné terapie až po ultrazvukové čištění, dopřejete své pleti maximum a díky tomu tak i maximum sama sobě. Reclar Peeler má úžasnou funkci peelingu, kdy výsledek vidíte okamžitě. Jako byste zrovna přišla od kosmetičky.

Přestaňte se odbývat, změňte svůj postoj a udělejte z rutiny příjemný zážitek. RECLAR vaši pleť hloubkově vyčistí, zahojí potřebná místa, redukuje vrásky, aktivuje kolagen a celkově pleť rozzáří.

foto: se svolením Reclar

 

Domácí použití přináší maximální pohodlí

RECLAR Peeler zbaví vaši pleť kožního mazu i starých buněk a odstraní z ní nečistoty. Navíc vám dopřeje účinnou světelnou terapii, pomůže s regenerací, zklidněním podrážděných míst a zmírnění projevů akné. Červené světlo podpoří tvorbu kolagenu, vyhladí jemné vrásky a zredukuje pigmentové skvrny. Díky galvanizačním účinkům navíc tento přístroj znásobí efekt jakéhokoli krému, masky či séra.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram